Similar lots by type
-
#655SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 286 cmEstimate: € 220 / 300 -
#797Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#725Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Gesigneerd.
Une carpette Orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 202 cmEstimate: € 200 / 300 -
#615KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#842Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
Trois carpettes d’Orient en laine nouées main. Usures.No longer availableDim. 164 x 102; 127 x 87 & 90 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#415KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#825Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#735Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 303 x 242Estimate: € 100 / 140 -
#806Een gebeeldhouwde fauteuil-en-cabriolet. We voegen er een bankje aan toe.
Un fauteuil-en-cabriolet sculpté. Nous ajoutons un petit banc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#773Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 143 x 106 cmEstimate: € 60 / 80 -
#625KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200 / 240 -
#455Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100 / 120 -
#635Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Une carpette persane en laine nouée main avec un motif central.No longer availableDim. 207 x 148 cmEstimate: € 200 / 300 -
#835KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#405Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot de trois petites carpettes nouées main.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#394Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#585Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 299 x 200 cmEstimate: € 200 / 240 -
#785Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100 / 150 -
#425Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. 160 x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#795GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60 / 80 -
#775HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 215 x 298 cmEstimate: € 220 / 280 -
#575KayseriEen Turks kleedje met vijf mirhabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableDim. 140 x 71 cmEstimate: € 200 / 300 -
#782Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100 -
#435Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#307RouenEen grote sierjardinière van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une grande jardinière décorative en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#586Een grote kussenkast van gefineerd hout, versierd met gebeeldhouwde Corinthische kapitelen en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une grande armoire à coussins en bois de placage, décorée de chapiteaux et au pieds en boule.No longer availableDim. 226 x 211 x 86 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#672Een zittende voorouder van gebeeldhouwd hout. Met attributen van een hoogwaardigheidsbekleder. Kleine letsels en herstellingen. Stroomgebied van de Benue-rivier (Nigeria of Congo).
Statue d’un ancêtre assis en bois sculpté. Aux attributs d’un chef. Petits dégâts et réparations. Vallée de la Benue (Nigeria ou Congo).No longer availableDim. H.70 cmEstimate: € 200 / 250 -
#781Een karaf van rookbruin en zwart glas met vier bijpassende glaasjes.
Une carafe en verre noir et brun fumé et quatre verres assortis.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#76Een handgeknoopt Perzisch karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 222 x 137 cmEstimate: € 40 / 60 -
#467Een vaas van Satsuma-aardewerk met een decor van krijgers. Eerste helft XXe eeuw.
Vase en faïence de Satsuma à décor de guerriers. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#584Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#335Een 18 karaats wit gouden geweven armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Un bracelet en or blanc tissé serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 15 gEstimate: € 650 / 750 -
#102“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage rupestre romantique”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#221Een Hollandse tweedeursvitrine van notenhout met onderaan drie gebogen laden.
Une vitrine à deux portes hollandaise en noyer avec trois tiroirs courbés en dessous.No longer availableDim. 225 x 180 x 50 cmEstimate: € 500 / 800 -
#198“Pandora”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Edwin Scharff.
”Pandore”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de Edwin Scharff.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#90Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,92 gEstimate: € 300 / 400


