Similar lots by type
-
#356Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200 / 300 -
#585Een ovale tafel van mahoniehout met mooi gebeeldhouwde centrale poot met vier zuiltjes.
Table ovale en acajou sur pied central sculpté joliment décoré de quatre colonnettes.No longer availableDim. 75 x 162 x 145 cmEstimate: € 200 / 350 -
#799Vier mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met blauw stoffen bekleding.
Quatre chaises en acajou style Louis Philippe avec revêtement en tissus bleu.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#586Een canapé van gebeeldhouwd mahoniehout, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen.
Canapé en acajou sculpté, le dessus décoré de fleurs sculptés.No longer availableDim. h: 169 cmEstimate: € 300 / 400 -
#609Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en drie laden in het midden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et à trois tiroirs vers le centre.No longer availableDim. 97 x 168 x 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
#626Een sobere eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels. XIXe eeuws.
Un coffre sobre en chêne avec poignées en fer forgé. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#576Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300 / 400 -
#575Een verlengbare tafel van mahoniehout in Regencystijl.
Table à allonges en acajou. Style Regency.No longer availableDim. b: 196 cmEstimate: € 120 / 200 -
#605Een Bretoense buffetkast van gesculpteerd hout met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XVIIIe eeuw.
Buffet breton en bois sculpté ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 116 x 127 x 59 cmEstimate: € 240 / 300 -
#595Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met zes bijpassende stoelen.
Table à allonges en chêne sculpté avec six chaises assorties.No longer availableDim. b: 192 cmEstimate: € 150 / 250 -
#802Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#603Een eikenhouten tweedeursgarderobe, één deur met spiegel.
Garderobe en chêne à deux portes dont une avec miroir.No longer availableDim. 220 x 135 x 55 cmEstimate: € 100 / 160 -
#800Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.
Deux fauteuils en chêne avec sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#615Een eikenhouten gebakvitrine met een afneembaar dienblad.
Petite vitrine à gâteaux en chêne. Tablette amovible.No longer availableDim. 82 x 73 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#827Een notenhouten haardscherm, versierd met gesculpteerde vruchten en met een vogel in tapisserie.
Un pare feu en noyer, décoré de fruits sculptés et un oiseau en tapisserie.No longer availableDim. 103 x 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#196Een Hollands kabinet van mahoniehoutfineerd met drie laden onderaan en twee paneeldeuren bovenaan, versierd met guirlandes en strikken. De laden met koperen trekkers met leeuwenkoppen. Omstreeks 1800.
Cabinet hollandais en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas et à deux portes pleines décorées de guirlandes et de noeuds sculptés. Les anses des tiroirs décorées de têtes de lions. Vers 1800.No longer availableDim. H: 240 cm B: 160 cm D: 57 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#602Een merkwaardig barmeubel van gepolychromeerd hout met centraal drie laden onder een klepblad met binnenin een lichtbak van glas in lood. Aan de zijkanten telkens een paneeldeur met scènes in reliëf en met drie laden in de onderste gordel.
Bar remarquable en bois polychrome ouvrant à trois tiroirs vers le centre en dessous d’un abattant qui cache un vitrail à lampes et qui est flanqué par deux portes pleines présentant des scènes des Moyens Ages en relief. Trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 229 cmEstimate: € 200 / 400 -
#596Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage de style Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#803Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#606Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.No longer availableDim. 272 x 135 x 54 cmEstimate: € 400 / 600 -
#589Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.
Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 160 (300 verlengd) x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#612Een commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-inspiratie met drie grote laden en drie kleinere laden onder het wit marmeren blad.
Commode en bois de placage d’inspiration Louis XV ouvrant à trois grands et trois plus petits tiroirs. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 85 x 115 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#594Een lange buffetkast van gebeeldhouwd hout met vier laden en vier paneeldeuren boven- en onderaan, versierd met wapenschilden en middeleeuwse taferelen.
Long buffet en bois sculpté ouvrant à quatre tiroirs et quatre portes pleines, décorés d’écussons et de scènes médiévales.No longer availableDim. 151 x 273 x 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#630Een kleine Engelse secretaire-bookcase met een lade en een zijdelings uitschuifbaar blad in de gordel, bovenaan zes kleine laden onder de twee deuren.
Un petit secrétaire - étagère à livres avec un tiroir et tablette insérée dans la ceinture, six petits tiroirs au dessus.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#132Paule Bisman“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#154Yvette LichtfusPeriod: °1925“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 120 / 160 -
#469George Van RaemdonckPeriod: 1888-1966“Interieur”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Aquarelle et encre sur papier. Signée.No longer availableDim. 22,5 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#753Val St LambertVaas in Mauve kristal. Gemerkt en genummerd.
Vase en cristal mauve. Marqué et numéroté.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#723Leonardo CollectionEen lot van vijf poppen met porseleinen hoofdjes en armen. Geen kleertjes.
Lot de cinq poupées aux têtes et bras en porcelaine. Sans vêtements.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#62Albert Gaddyne“Stilleven met haringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux harengs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#215Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 80 / 120 -
#690Een gepolychromeerd ééndeurskastje, versierd met Franse wapenschilden.
Meuble à une porte polychrome décoré d’écussons français.No longer availableDim. 76 x 52 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#627Een Afrikaans houten masker. Dogon, Mali.
Un masque africain en bois. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 75 / 100 -
#299Heilig Hart met stralenkrans en kruis. Verguld koper met versiering van geslepen glazen kralen.
Sacré Coeur avec une croix et halo. En cuivre doré et décorations de perles en verre taillé.No longer availableDim. Ø 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#168Friedrich Goldscheider“De waard”. Beeld van meerkleurig pijpaarde. kleine restauratie en één manco. Gesigneerd. XIXde eeuw.
“Le patron”. Sculpture en terre de pipe polychrome. Petite restauration et un manquant. Signée, XIXe siècle.No longer availableDim. H 54 cmEstimate: € 180 / 240 -
#373Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes geslepen kleruloze borreltjes, zes gekleurde likeurglazen op voet en twee gekleurde wijnglazen, gemerkt Val St. Lambert.
Lot de verres en cristal dont six gouttes incolores taillées, six verres à liqueur colorés sur pieds et deux verres à vins en couleurs marqués Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60


