Similar lots by type
-
#1109Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#1114Een wieg van stoomgebogen beukenhout.
Berceau en hêtre courbé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#993Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.
Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1124Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#985Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.
Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1104Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1085Een sofa van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.
Canapé en chêne sculpté à dossier canné.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1093Een fraaie Engelse bibliotheek van eikenhout met vier paar gevitreerde deuren.
Belles bibliothèque anglaise en chêne ouvrant à quatre paires de portes vitrées.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200 / 300 -
#647Een tweedeursvitrine van gefineerd hout in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes en bois de placage de style Louis-Philippe. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#990Een mahoniehouten secretaire met opzet in Georgian stijl. met twee gevitreerde deuren bovenaan en vier laden onder het klapblad.
Secrétaire-bibliothèque en acajou de style Georgian ouvrant à deux portes vitrées en dessus d’un abattant et à quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1070Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.
Banc de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1097Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout in Regencystijl. Met twee verlengbladen.
Table ronde à rallonges en acajou de style Regency. Avec deux allonges.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#1112Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180 / 240 -
#988Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.
Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 180 / 240 -
#991Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 100 / 160 -
#1087Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.
Garde-robe en chêne à deux portes aux panneau et deux tiroirs vers le bas. Le dessus surmonté d’une couronne et les pans ornés de deux colonnettes tournées.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#1092Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120 / 180 -
#1144Een oude kapstok met tien bronzen hangers. XVIIe eeuw.
Ancien porte manteau à dix crochets en bronze. XVIIe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 100 / 180 -
#204“Idyllisch landschap.” Een wandtapijt. XIXe eeuw.
“Paysage idyllique”. Tapisserie du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#995Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1110Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#198Een Chesterfieldzetel met drie plaatsen van gecapitonneerd leder.
Canapé Chesterfield trois places en cuir capitonné.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#1135Een salontafel van geel koper met een onyxen blad. Poten in de vorm van zwanen.
Table de salon en cuivre jaune à tablette en onyx et aux pieds en forme de cygnes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#636Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.
Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#208Louis VuittonEen aktetas van bruin leder. Met slotje en sleutel.
Mallette en cuir brun. Avec fermoir et clé.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1047SteinDrie bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén met een drinker in reliëf in groentinten, onderaan gemerkt Gouda (H. 15 cm). Eén met historische figuren, getiteld “Patricier”, onderaan gemerkt C.J. (H. 16,5). Eén in de vorm van een Lederhosen in lichtblauw (H. 17 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#431Een lot van negentig stalen van Armani en Versace.
Lot de 90 échantillons d’Armani et Versace.No longer availableEstimate: € 450 / 500 -
#1138Een bronzen luchter in barokke stijl met zes lichtpunten.
Lustre en bronze de style baroque à six lumières.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#350Een nertsmantel.
Manteau en vison.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#312Bath“Stilleven met bloemkool”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Nature morte au chou fleur”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 150 / 200 -
#770GuatemalaTwee halssnoeren bezet met munten en parels van bloedkoraal, één met een koptisch kruis, bezet met grote parels van hars. e.a.
Deux colliers sertis de pièces de monnaie et de perles de corail rouge, un avec une croix copte, serti de grandes perles de résine e.a.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#547Twee verschillende Zuid Afrikaanse maskers van gepolychromeerd hout.
Deux masques africains en bois polychrome.No longer availableDim. H: 102 cm Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#733Een rolkastje van gesculpteerd eikenhout.
Meuble à roulettes en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 50 / 80 -
#436Een mahoniehouten wandrekje bekleed met kleurrijke stof. Omstreeks 1900.
Etagère en acajou partiellement recouvert de tissu multicolore. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 4à / 60 -
#238Een zilveren souvenirschaaltje. Gemerkt.
Petit coupe de souvenir en argent. Avec marque.No longer availableDim. +/- 150 gEstimate: € 40 / 60 -
#939“Meisje met hond”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
“Fille au chien”. Huile sur panneau. D’après un exemple du XVIIe siècle.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120


