#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
#590Een 18 K witgouden ring bezet met zes robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en een centrale briljant van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de six rubis d'un poids combiné de +- 0,25 ct. et d'une taille brillante centrale de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 350 / 450 -
#437Een Antiek Aziatisch koperen theetafeltje op gesculpteerde houten voet.
#255Juvenia, BruxellesEen antieke paspop op gietijzeren voet.
#189Een grote Delftse schotel van polychroom aardewerk. Versierd met een bloemenvaas op het plat en gestileerde bloemen en bladeren op de vleugel.
Grand plat en faïence de Delft à décor polychrome d’un vase fleuri sur le creux et de fleurs stylisées et des feuilles sur l’aile;No longer availableDim. Ø 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#524Een grote rechthoekige salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
#352“Jockeys”. Doek. Gesigneerd.
#526Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde. Verschenen. Kashmir.
Porte-parapluie en fonte patinée blanche avec un chien assis. Circa 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50 / 70