#407Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
#56Een groen gelakte armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
#569Collectie handgeschilderde tinnen soldaatjes: 16 stuks voetvolk en 3 ruiters. Evenals een wat grotere onbeschilderde vaandeldrager en twee miniatuurzwaarden met schede.
Collection de soldats en étain, peints à la main: 16 pièces à pied et 3 cavaliers. Ainsi qu’un porte-drapeau un peu plus grand et deux sabres miniatures dans leur gaines.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#722Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.
#42Franz HogenbergEen met de hand ingekleurde kaart van Mechelen naar ontwerp van Georg Braun. Eind XVIe - begin XVIIe eeuw.
Une carte colorée à la main de Malines d'après un dessin de Georg Braun. Fin XVIe - début XVIIe siècle.No longer availableDim. 33 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#511Twee gesculpteerde Afrikaans ivoren slagtanden in de vorm van krokodillen. begin XXe eeuw.
Deux défenses africaines en ivoire sculptées en forme de crocodiles. Début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 53 & 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#429“Uilen”. Een gravure op bladgoud (?).
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale gele diamant van +- 0,65 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un diamant jaune central de + - 0,65 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 1800 / 2000