Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
Dim. 110cm
SKU: 3001240504.
Categories: Beeld, Brons, XXe eeuw.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #504
Estimate: € 800 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #95

    Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

    A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #482

    Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.

    A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #179
    Djef Swennen
    Period: 1871-1905

    Een lot van 2 schilderijen, waarvan 1 getiteld “Maria”, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en 1 “Portret van een jonge vrouw”, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, met klein letsel in het doek. Eind 19e eeuws.

    A lot of 2 paintings, one titled "Maria", oil on panel. Signed at the bottom, and one "Portrait of a young woman", oil on canvas. Signed at the bottom, with minor damage to the canvas. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 23cm & 60,5 x 49cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #191

    “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #415
    P. Van Mol

    “Verger et vigne en mars”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1965 en gesigneerd P. Van Mol.

    "Orchard and Vineyard in March". Oil on panel. Dated 1965 and signed P. Van Mol.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #335

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    A bronze statue on a marble stand after the work of Zach.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #572
    Antoon Herckenrath
    Period: 1907-1977

    ‘Reinaart De Vos’, een houtsnede uit 1941 door Antoon Herckenrath. Bijgevoegd een boekje van een retrospectieve te Sint-Niklaas.

    "Reinaart De Vos," a woodcut from 1941 by Antoon Herckenrath. Included is a booklet from a retrospective in Sint-Niklaas.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #445

    Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

    A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #684
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een lot van twee etsen van Romain Malfliet: schuur met kar en Mariabeeldje. Beide buiten de plaat gesigneerd.

    Two etchings by Romain Malfliet: shed with cart and Holy Mary Figurine. Both signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24 x28 en 28 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #325

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 91 cm 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #687

    Een art-deco vaas met planten en bloemen in het decor. Booms glas getekend F. Merijn.

    An Art Deco vase with plants and flowers in the decor. Signed F. Merijn on the glass.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #224
    R. Salme

    “Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.

    "Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #214

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #493
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    “Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #635

    “Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.

    "Sorrowful girl", a lithograph on paper, numbered 99/100, signed.
    No longer available
    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #305
    Period: 1931

    Een geslepen spiegel in een zilverkleurig gepatineerde houten kader. 31-07-1931

    A cut mirror in a silver-coloured patinated wooden frame. 31-07-1931
    No longer available
    Dim. 88 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229
    Bernard Charoy

    Een lot van 5 kleurenlitho’s met een licht erotisch thema, allemaal getekend buiten de plaat Bernard Charoy.

    A lot of 5 color lithographs with an erotic theme, all drawn by Bernard Charoy.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #554
    P.J. Redouté

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” en “Rosier mousseux à fleurs doubles”. Een paar rasterdrukken naar de meester.

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” and “Rosier mousseux à fleurs doubles”. A pair of raster printings after the master.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #688

    Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.

    A plate and vase in earthenware with an African theme.
    No longer available
    Dim. h 19 x Ø 19 en Ø 26 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #412
    Robert Van Cauwenberghe
    Period: 1905 - 1985

    ‘Naakt’, pastel op papier, opgedragen aan Isidoor Opsomer en getekend door Robert Van Cauwenberghe.

    'Nude', pastel on paper, dedicated to Isidoor Opsomer and signed by Robert Van Cauwenberghe.
    No longer available
    Dim. 70 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #91

    Een beeld van een clown op een stoel, Guiseppe Armani voor Capo Di Monte. Gegoten kunststof.

    A sculpture of a clown on a chair, by Guiseppe Armani for Capo Di Monte. Cast plastic.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #29
    Frans Van Immerseel

    Een reeks van 6 spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.

    A series of 6 proverbs with illustrations by Frans Van Immerseel. Signed outside the image.
    No longer available
    Dim. 23.5 x 14.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #175

    Een speciale editie op groot formaat van Blake en Mortimer, “Le Mystère de la grande pyramide” door E.P. Jacobs (46,5 x 34,5 cm). Vergezeld van een grote affiche van “Het Gele Teken”.

    A special oversized edition of Blake and Mortimer, "The Mystery of the Great Pyramid" by E.P. Jacobs (46.5 x 34.5 cm). Accompanied by a large poster of "The Yellow Sign."
    No longer available
    Dim. 175 x 118 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #183
    Val Saint-Lambert

    Een eironde vaas “Seurat” van geslepen kristal, in de massa paars gekleurd. Catalogus 1926. Zonder merk.

    An ovoid vase "Seurat" made of cut crystal, colored purple throughout. Catalog 1926. Unmarked.
    No longer available
    Dim. H. 29,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #188
    Val Saint-Lambert

    Een grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en “PU”.

    A large vase "Teniers" made of cut crystal, with a green tint. Marked at the bottom and with "PU".
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #92
    Romain Steppe
    Period: 1859-1927

    ‘Maritiem’, olieverf op doek, gesigneerd Romain Steppe. Kleine verfschade op meerdere plaatsen.

    "Maritime," oil on canvas, signed Romain Steppe. Small paint damage in several places.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #276

    Een houten Louis XVI-stijl bijzetmeubeltje met 3 laden en bronzen elementen versierd. Fineer met enkele barsten.

    A wooden Louis XVI style side cabinet with 3 drawers and decorated with bronze elements. Veneer with some cracks.
    No longer available
    Dim. 73 x 43 x 32cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #104
    Karel Jan Van den Heuvel

    ‘Dorpszicht met hooischoven’, olieverf op doek, linksonder gesigneerd.

    "Village View with Haystacks", oil on canvas, signed on the lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #629
    Alfons Strijbol
    Period: 1927 - 2005

    ‘Hooischoven in de lentezon’, olieverf op doek, getekend A. Strijbol.

    'Hay sheaves in the Spring Sun', oil on canvas, signed A. Strijbol.
    No longer available
    Dim. 39 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #27

    Een lot van 3 zilveren servetringen.

    A set of 3 silver napkin rings.
    No longer available
    Dim. 105 g
    Estimate: € 40 / 50
  • #443

    Terracotta beeld, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.

    Terracotta sculpture attributed to the Nok people. West Africa.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More