Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Napoleon III hallantaarn, versierd met guirlandes en getooid met een adelaar. Met geslepen en gesatineerde coupe.

Een Napoleon III hallantaarn, versierd met guirlandes en getooid met een adelaar. Met geslepen en gesatineerde coupe.

Lanterne de hall Napoléon III, décorée de guirlandes et ornée d'un aigle. Avec coupe taillée et satinée.
Dim. l: 42 cm
SKU: 2710200718.
Category: Verlichting.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #718
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #217

    Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.

    Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des landes en bronze sur une colonne de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #701

    Een luchter met albasten coupe en vijf lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.

    Un lustre avec coupe en albâtre et cinq points lumineux avec abat-jour en verre en forme de fleur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #659

    Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.

    Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #358

    Een vol messingen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.

    Un chandelier en laiton de style baroque monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #595

    Een paar aluminium designlampvoeten.

    Une paire de pieds de lampe design en aluminium.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #86

    Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.

    Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm Ø: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #176

    Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.

    Paire de lanternes en fonte et cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 270 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #691

    Een messingen luchter met acht lichtarmen en versierd met geslepen pendeloques.

    Un lustre en laiton à huit bras lumineux et décoré de pendeloques taillés.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #342

    Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.

    Paire de pieds de lampes en métal orné de formes de souliers anciennes en bois.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm (m.k.)
    Estimate: € 100 / 120
  • #391

    Een paar gedraaid eikenhouten lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampe en chêne tourné.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #622

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.

    Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.
    No longer available
    Dim. Ø: 102 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #386

    Een staande lamp van gedraaid notenhout.

    Lampadaire en noyer torsadé.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm (m.k)
    Estimate: € 40 / 60
  • #751

    Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.

    Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #639

    Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #731

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #654

    Een groen en goudgepatineerde luchter met zes lichtpunten en versierd met vrouwenfiguren en onderaan met een geslepen glazen coupe. Omstreeks 1900.

    Lustre en vert et or avec six lumières et décoré de personnages féminins, le dessous avec coupe en verre taillé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #771

    Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.

    Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #644

    Een cilindervormige bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.

    Lanterne suspendue cylindrique en bronze décorée d'arcs.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #688

    Een Vlaamse kroon van messing met acht lichtarmen.

    Une couronne flamande en laiton à huit bras légers.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #183

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Girandoles en bronze à six bras légers et décorées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #615

    Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.

    Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #446

    Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.

    Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #343

    Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.

    Un lot de trois paires d'appliques décoratives en fer forgé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #449

    Een opaalglazen olielamp met beeltenis van Napoleon.

    Lampe à huile en opaline avec représentation de Napoléon I.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #170

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,53 ct. Et un saphir central de + - 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #112
    Alice Colin
    Period: 1878 - 1962

    “Zicht op de Schuttershofstraat te Diest”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    Vue de la Schuttershofstraat à Diest . Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #733

    Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.

    Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.
    No longer available
    Dim. h: 210 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #494

    “Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.

    Flamands . Aquarelle sur papier. Monogrammé SS .
    No longer available
    Dim. 74 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #102
    Homer Coppens
    Period: 1895-1975

    “Kerkinterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    Intérieur de l'église . Huile sur panneau. Signé et daté 1925.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #414
    Staf De Smedt

    “De mens grijpt in”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 13/14 buiten de plaat. Glas gebroken.

    “L’homme intervient”. Eau forte. Signée et numérotée 13/14 hors planche. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #766

    Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.

    Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 143 x 93 & 153 x 88 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #542

    “Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.

    Dame asiatique . Technique mixte Signé et daté 1989. Porte timbre.
    No longer available
    Dim. 68 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #610

    De eeuwige jeugd. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.

    La jeunesse éternelle. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #502
    Kunisada III Utagawa
    Period: 1848-1920

    “Twee kabuki-acteurs”. Gekleurde houtsnede (ingelijst drieluik). Gesigneerd en gedrukt in 1901.

    Deux acteurs kabuki . Gravure sur bois en couleurs (triptyque encadré). Signée et imprimée en 1901.
    No longer available
    Dim. 34 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #288

    “Accordeonist” & “Ballerina”. Twee beelden van meerkleurig Spaans porselein. Het eerste gemerkt van Nao, het andere van Miquel Requena.

    Accordéoniste et Ballerine. Deux statuettes en porcelaine polychrome espagnole. La première par Nao, l’autre par Miquel Requena.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #618

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor de sots en bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 240 / 280
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More