Similar lots by type
-
#614Mathieu Poncelet Le Jeune à DinantEen grote staande klok in eikenhouten kast met fraai gebeeldhouwde versieringen in Lodewijk XV-stijl. Het werk met een handgeschilderd dag-nachtmechanisme en met een tinnen wijzerplaat op een gedreven en gegraveerde messingen achtergrond. Maaslands werk, XIXde eeuw.
Une grande horloge de vestibule, armoire en chêne, décorations sculptées style Louis XV. Le travail jour-nuit peint à la main, cadran en étain sur fond en laiton gravé et repoussé. Travail mosan, XIXe siècle.No longer availableDim. 276 x 70 x 40 cmEstimate: € 500 / 1000 -
#580Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 100 / 150 -
#187Een zoutvaatje en een mosterdpotje van gedreven zilver met blauw glazen recipiënten.
Une salière et un pot à moutarde en argent repoussé et récipients en verre bleu.No longer availableDim. h: 6 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#425Een kleine 18 karaats geel gouden armband met bijpassende oorbellen bezet met zon, wolken en paraplu.
Un petit bracelet en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertie d’un soleil, nuages et parapluie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#485ChimentoEen kleine halssnoer met bijpassende oorbellen en armband bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et une paire de boucles d’oreilles assortie ainsi que le bracelet, le tout serti de perles et entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,53 gEstimate: € 100 / 150 -
#660PomellatoEen zwart rubberen ketting met 18 karaats wit gouden slot met een hartvormige hanger van zilver met calcedoon van ± 30 ct.
Une chaîne en caoutchouc et fermoir en or blanc 18 ct et pendentif en argent et une calcédoine de ± 30 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#906Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
Un psyché en acajou à un tiroir.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#203Een houten tabaksdoosje met een fijn gesneden straattafereel op het deksel. Duitsland, XIXe eeuw.
Une boîte à tabac en bois, décoration de scène de rue finement sculpté sur le couvercle. Allemagne, XIXème siècle.No longer availableDim. 5,5 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#625Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 200 / 300 -
#218Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.
Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.No longer availableDim. h: 9 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#720Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une améthyste ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 7,33 gEstimate: € 300 / 400 -
#705Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger, het slot bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (centrale steen ontbreekt).
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif, le fermoir serti de diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct. Pierre centrale manquante.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#890Een Il Bisonte halssnoer van zilver (33,55 g) en zwart leder, evenals vijf lederen armbanden van verschillende merken. In originele doos van Il Bisonte.
Un collier Il Bisonte en argent (33,55 g) et cuir noir, ainsi que cinq bracelets en cuir de différentes marques. Boîte d’origine de II Bisonte.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#671Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
Une pendule murale en bois, cadran en églomisé et décorations.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#765Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct. (één steentje ontbreekt).
Une bague en or jaune 18 ct sertie de granades ayant un poids total de ± 3,60 ct. (une pierre manquante).No longer availableDim. 14,67 gEstimate: € 300 / 400 -
#430Een kleine halssnoer met bijpassende oorbellen bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et boucles d’oreilles assortie sertie de perles et des entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 80 / 120 -
#775Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 100 / 150 -
#668Een houten wandklok. De wijzerplaat in achterglasschildering met een handgeschilderd decor van spelende kinderen.
Une pendule murale en bois. Le cadran peint sous verre et décor peint à la main d’enfants qui jouent.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#445Een paar bolvormige hangers van amethist gemonteerd met 18 karaats geel goud. (één barstje in).
Une paire de pendentifs en forme de boule avec améthystes montées et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,39 gEstimate: € 50 / 70 -
#435Swatch QuartzDrie verschillende kleurrijke horloges in originele doos.
Trois montres polychromes dans leur boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#630Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een parel.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 100 / 150 -
#627Een lot van acht antieke tabaksdoosjes van schildpad, waarbij twee versierd met ivoren inlegwerk.
Un lot de huit petites boîtes à tabac antiques en tortue, dont deux avec des incrustations en ivoire.No longer availableDim. b: 7 - 11 cmlEstimate: € 80 / 100 -
#604Een staande klok met eikenhouten kast.
Une pendule de vestibule avec armoire en chêne.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 400 / 600
Other lots in this auction
-
#892Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20 / 40 -
#547Een klein Chinees huisaltaar van gebeeldhouwd hout.
Un petit autel domestique chinois en bois sculpté.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#596GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 260 x 200 cmEstimate: € 180 / 240 -
#893Zes diverse stripverhalen. Hardcovers en 1 softcover . Goede staat. Overwegend eerste drukken.
Six bandes dessinées divers. 5 Reliures rigides. En bon état. La plupart première édition.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#230Een bijzonder 18 karaats geel gouden armband bezet met parels en twee amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de deux perles et de deux améthystes ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#167Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#639Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.
Une armoire à deux portes en chêne à tiroir au dessus.No longer availableDim. h: 160 x b: 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#63“Moeder met kinderen’. Een bronzen beeld, gemonogrammeerd D.A. Paris.
”Mère et enfants”. Une statue en bronze, monogramme D.A., Paris.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 130 / 150 -
#477Een Chinees porseleinen bord met een famille rose en capucinedecor.
Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille rose et capucine.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#754Leonor Fini“Personage”. Een lithografie, gesigneerd en genummerd 181/200 buiten de plaat .
”Personnage”. Une lithographie, signée et numérotée 181/200 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#243Een glazen kistje met zilveren monturen. Vermoedelijk Italiaans.
Un coffret en verre à montures en argent. Probablement italien.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#148Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 150 / 170



