Other lots in this auction
-
#81“Christus.” Gedateerd ‘81, Onleesbaar gesigneerd. Bronzen beeld op marmeren voet.
"Christ." Dated '81, Illegibly signed. Bronze statue on marble base.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#198Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.
A pair of bronze bookend figurines of elephants.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 425 / 475 -
#678Een albasten Art Deco lamp met glazen druiventrossen versierd en bronzen voet.
An alabaster Art Deco lamp decorated with glass bunches of grapes and a bronze base.No longer availableDim. Ø 25 x 31 cmEstimate: € 45 / 60 -
#251Zilveren sigarettendoosje met vervaagde Belgische keuren.
Silver cigarette box with faded Belgian hallmarks.No longer availableDim. 9 x 16 x 5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#592Jean-Jacques Gabie“Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.
“Colors”. A painting, gouache on paper. Signed on the bottom "Gabie".No longer availableDim. 31 x 24cmEstimate: € 80 / 120 -
#157Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.
A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#639Vijf affiches van de Compagnie Générale Maritime ontworpen door Pierre Fix-Masseau. Titels: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan indien”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. Op geglaceerd papier.
Five posters of the Compagnie Générale Maritime designed by Pierre Fix-Masseau. Titles: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan dan”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. On glazed paper.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#640Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 12 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 12 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#223LimogesEen set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
A set of polychrome porcelain, hand-painted: a coupe and bonbonnière with lid. The coupe is a replica of an example from the Versailles collection.No longer availableDim. 23 x 39 & 7 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#49Hector Depraet“Molen te Oostende”, een schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “H. Depraet”
“Molen te Oostende”, a painting oil on panel, signed at the bottom “H. Depraet”No longer availableDim. 23 x 18cmEstimate: € 60 / 80 -
#695Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#657Een mahoniehouten sigarendoosje.
A mahogany cigar box.No longer availableDim. 23 x 18 x 9 cmEstimate: € 40 / 45

