Similar lots by type
-
#856
Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#653
“Bisschop”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor. Staf beschadigd. XIXde eeuw.
”Evêque”. Une statue en ivoire finement sculptée. Dégât à la crosse. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/300 -
#876
Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.
Une desserte ovale en métal blanc et bois.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40/50 -
#860
Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 40/50 -
#640
Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220/240 -
#647
Een paar bronzen tempelleeuwen.
Une paire de lions de temple.No longer availableDim. h: 83 cm l: 60 cmEstimate: € 1300/1500 -
#476
Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#637
Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200/1400 -
#886
“O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.
”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 20/30 -
#570
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#639Corlendi
“De muziek”. Een classicistisch beeld van albast en grijs marmer. Gesigneerd. Kleine herstelling aan lier.
”La musique”. Une statue en albâtre et marbre gris. Signée. Petite réparation à la lyre.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 400/600 -
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.
“Metabulator” in mahoniehouten kast.
”Metabulator” dans une armoire en acajou.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#670
Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220/240 -
#648
Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.
Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/240 -
#237
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#213
Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650/700 -
#520
Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#846
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#850
Een medische personenweegschaal met meetlat.
Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.No longer availableDim. H. 207 cmEstimate: € 100/150 -
#638Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180/220 -
#470
Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40/60 -
#866
Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 25/40 -
#750
Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.
Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.No longer availableDim. H. 76,5 x 78 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#633
Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1500/1600
Other lots in this auction
-
#431Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
Acht diverse boeken, geïllustreerd door de kunstenaar.
Huit livres divers, illustrations par l’artiste.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#448Val St. Lambert
Een lot bestaande uit drie gekleurde asbakken en een driehoekige groene coupe van geslepen kristal.
Un lot comprenant trois cendriers et une coupe en cristal taillé vert.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#501
Diverse fallische beeldjes van brons en van steen. 3 stuks.
Trois statues phalliques en bronze et pierre.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#744Ingrid Brullemans
“Bloemenvaas met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘93.
”Vase à fleurs et roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#518
Een oude Japanse pop van een acteur.
Une poupée ancienne japonaise.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#746
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#784Lampereur
“Straatzicht te Luik.” Aquarel op karton. Gesigneerd.
”Scène de rue à Liège”. Une aquarelle sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 40/50 -
#19
“Geanimeerd romantisch landschap met vrouwen en vee”. Een potloodstudie op papier. Zonder signatuur.
”Paysage romantique animé, femmes et bétail”. Une étude, crayon sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#454Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Portaal (Kathedraal Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/50 buiten de plaat.
”Portail (Cathédrale d’Anvers)”. Une eau-forte. Signée et numérotée 6/50 hors planche.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#517
Een touaregzwaard met gedreven lemmet en met lederen schede en handvat, waarin een dolk verwerkt.
Une épée Touareg, lame repoussée et manche dans lequel est inséré une dague.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#273
Een messingen bureaulampje, in twee richtingen verstelbaar en met een bloemvormig kapje van tweekleurig gesatineerd glas. Begin XXe eeuw.
Une lampe de bureau, ajustable dans les deux sens, abat-jour en verre satiné de deux couleurs. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#500
Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableEstimate: € 100/120