Similar lots by type
-
#531
Een art deco schouwpendule van arduin en onyx, versierd met twee herten van zamak.
Garniture de cheminée art déco en pierre de taille et onyx décorée de deux cerfs en régule.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 70 / 100 -
#98
Een tafelklokje in een kristallen bol met messingen montuur. Uurwerk gemerkt 19 Zuan ZSH.
Une pendule de table dans une boule en cristal avec une monture en laiton. L’horloge porte la marque 19 Zuan ZSH.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#363Sèvres
Een rechthoekige doos op vier voluutpootjes. Kobaltblauw porselein met een stilleven in een uitsparing op het deksel. Onderaan gemerkt.
Une boite rectangulaire sur quatre pieds volutes. Le couvercle est décoré de porcelaine bleue cobalt avec une nature morte.No longer availableDim. 20,5 x 15 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#788
“Danseresjes”. Een serie van vier beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
“Danseuses”. Suite de quatre statuettes en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#568
Een bronzen vaas of hu, gemonteerd als lampenvoet. Naar archaïsch voorbeeld.
Vase en bronze dite hu montée en pied de lampe, d’après un exemple archaïque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#611
Een partij diverse postzegels in tien albums: 1. Bulgarije, Ierland, Vatikaan, Griekenland enz. 2. Marokko, Maleisië, Kaapverdië enz. 3. België jaren 80, postfris. 4. Nederland. 5. Varia. Ruanda, Burundi, Katanga. 6. Duitsland: Reich. Bundespost. DDR. E.a. 7. Bulgarije, Polen, USSR enz. 8. Belgisch Congo, Congo, Zaire e.a. 9. Luxemburg, Italië, Spanje, Zweden, Griekenland e.a. 10. Klein album met exotische zegels. En enkele losse zegels, boekjes, oude catalogi e.d.
Collection de timbres postes dans dix albums: 1. Bulgarie, Irlande, Vatican, Grèce e.a. 2. Maroc, Malaisie, Cap Vert e.a. 3. Belgique années 80, non oblitérés. 4. Pays Bas. 5. Ruanda, Burundi, Katanga. 6. Allemagne: Reich, Bundespost, DDR e.a. 7. Bulgarie, Pologne, CCCP etc. 8. Congo belge, Congo, Zaïre e.a. 9. Luxembourg, Italie, Espagne, Suède, Grèce e.a. 10. Petit album aux timbres exotiques. Et quelque timbres dépareillés, carnets, anciens catalogues etc.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#791Staffordshire
Een servies voor twaalf personen met het decor “Royal Mail”, bestaande uit grote en kleine borden, kommetjes en kopjes. Twee kopjes manco. Onderaan gemerkt.
Service pour douze personnes à décor “Royal Mail”, comprenant grandes et petites assiettes, bols et tasses. Deux tasses manquent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#447Steiff
Drie pluchen diertjes.
Trois animaux en peluche.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#700Yashica
Een Yashica 8-EIII 8mm camera met filmrollen en lederen draagtas.
Yashica 8-EIII 8mm. Caméra avec film et sac en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#586
Een eikenhouten vierdeurskast, versierd met zwartgelakte en gesculpteerde details. Basis laat XVIIIe eeuw.
Meuble à quatre portes aux détails en bois noirci et sculptés. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 153 x 142 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#34Floris Jespers
“Personage in interieur”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gemonogrammeerd in de plaat.
”Personnage dans un intérieur”. Une gravure sur bois. Signée hors planche et monogramme dans la planche.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#687
Een jade pilaartje met een gesculpteerd landschapsdecor.
Colonnette en jade décorée d’un paysage sculpté.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#188Hippolyte MoreauPeriod: 1832 - 1927
“L’Aveu”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”L’Aveu”. Un groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#640Swarovski
“Harlekijn”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2001. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Arlequin”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle d’Anton Hirzinger. Edition annuelle 2001. Dan la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 120 / 160 -
#538
Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150 / 180