Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.

Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.

Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.
Dim. 162 x 122 x 61 cm
SKU: 2410170376.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #376
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #839

    Een verlengbare ovale tafel. De poten versierd met acanthusmotieven.

    Une table ovale à rallonges. Les pattes sont décorées de motifs acanthes.
    No longer available
    Dim. H. 79 x 141 x 112 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #843

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #486

    Een commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee grote en twee kleine laden.

    Commode de style Louis XVI ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 108 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #460

    “Asia” & “Provence”. Twee XIXe eeuwse kaarten, waarbij de eerste een herdruk van een XVIIe eeuws voorbeeld.

    “Asie” & “Provence”. Deux images du XIXième siècle, dont la première est une reproduction d’un exemple du XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 & 49 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #566

    Een tweeledige eikenhouten buffetkast in Henri II-stijl met bovenaan twee gesculpteerde paneeldeuren met hoornen met fruit en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. De zijkanten afgewerkt met gecanneleerde zuiltjes.

    Un buffet en deux parties en chêne, style Henri II, avec au dessus deux portes sculptées avec des cornes et fruits, et en dessous deux portes sous deux tiroirs. Les cotés sont finis avec des colonnes cannelées.
    No longer available
    Dim. h: 184 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #516

    Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.

    Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. 97 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 260 / 400
  • #332

    “Romantisch landschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Twee kleine restauraties.

    “Paysage romantique”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. A été restaurée.
    No longer available
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #476

    Een eikenhouten koffer met twee gesculpteerde panelen.

    Coffre en chêne à deux panneaux sculptés.
    No longer available
    Dim. b: 100 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #206

    Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.

    Une garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #62

    “Romantisch landschap met personages”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Paysage romantique et personnages”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #426

    Een reeks van acht eikenhouten stoelen met een handgeschilderd decor van een balustervaas en plantenguirlandes in de rug.

    Suite de huit chaises en chêne, dossiers à décor peint à la main d’un vase balustre et de guirlandes de plantes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #506

    Een buffetkast van gesculpteerd grenenhout met een gevitreerde deur bovenaan, twee laden en twee paneeldeuren onderaan en een spiegel in het midden.

    Un buffet en sapin avec une porte vitrée au dessus, deux tiroirs et deux portes en dessous, un miroir au milieu.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #556

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan drie grote laden in het midden en een kleine lade boven een paneeldeur aan de zijkanten. Het opzet met twee gevitreerde deurtjes met glas in lood en centraal twee deurtjes. Het opzet op getorste zuiltjes en met opengewerkte versieringen.

    Un buffet en chêne, en dessous trois tiroirs au milieu, un petit tiroir au dessus d’une porte sur les cotés. Le dessus avec deux portes vitrées et deux portes centrales. Décoration de colonnes torsadées.
    No longer available
    Dim. 210 x 152 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #416

    Een sobere eikenhouten vierdeurskast.

    Armoire en chêne sobre ouvrant à quatre portes.
    No longer available
    Dim. 173 x 122 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #216

    Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie laden en een lade in de gordel.

    Une vitrine en deux parties en chêne, avec en dessous trois tiroirs, et un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 228 x 145 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #496

    Een lage eikenhouten buffetkast met twee gesculpteerde paneeldeuren onder twee laden.

    Un buffet bas en chêne avec deux portes sculptées en dessous de deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #146

    Een eikenhouten buffetkast met twee deuren naast drie grote en twee kleine laden.

    Un buffet en chêne à cinq portes et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 168 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #226

    Een buffetkast van gefineerd en deels zwartgelakt hout in Louis Philippestijl met drie laden en drie paneeldeuren.

    Un buffet en placage et partiellement en bois laqué noir, style Louis Philippe, avec trois tiroirs et trois portes.
    No longer available
    Dim. b: 192 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #546

    Wandconsole van gebronzeerd hout met marmeren blad in Lodewijk XV-stijl.

    Une console en bois bronze et tablette en marbre, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. b: 129 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #152

    “Kreupelhout”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw, herdoekt.

    “Bois mort”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 57 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #526

    Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren onder twee laden.

    Un buffet en chêne avec deux portes en dessous de deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 130 x 138 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #446

    Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.

    Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 53 x 120 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #397

    Een antieke koffer met gesculpteerd voorpaneel.

    Coffre ancien à panneau sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 144 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #456

    Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.

    Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.
    No longer available
    Dim. 101 x 91 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #371

    Een lot glaswerk in de stijl van Mary Gregory, bestaande uit een klepkannetje met tinnen montuur, een kopje en een juwelendoosje met handgeschilderd bloemendecor.

    Lot de verrerie dans le style Mary Gregory comprenant une chope couverte à monture en étain, une tasse et une boîte à bijoux à décor de fleurs peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #812

    M. MERLIN, Répertoire de jurisprudence, 5ième éd. Bruxelles, 1825, 36 delen

    M. MERLIN, Répertoire de jurisprudence, 5ième éd. Bruxelles, 1825, 36 volumes.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #840
    Bourguignon

    M. Bourguignon, Manuel d’instruction criminelle, Paris, 1810, 2 delen . Gekartoneerde binding. Goede tot zeer goede staat.

    M. Bourguignon, Manuel d’instruction criminelle, Paris, 1810, 2 volumes . Couverture en carton. En bon/très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #805

    Lot boeken, bevattende: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)

    Lot de livres dont: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #81

    Een paar art deco vazen van zachte pasta met geometrisch motief.

    Paire de vases art déco en pâte tendre à motif géométrique.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #254
    Jos Schippers
    Period: 1868-1950

    “Veenzicht met reigers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fagnes et voyageurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 51 x 71 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #379
    De Bas

    “Bosweggetje”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.

    “Petit chemin forestier”. Une épreuve d’artiste, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #341

    Lampetstel, driedelig, van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Garniture de lavabo en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #557

    Zeven boeken. “The Comprehensive Bible”. Met een handgeschreven herinnering uit 1846. Mooie lederen band. “The people’s Bible History”. London, 1896. Met kaarten en afbeeldingen. Alexander Cruden. “A Complete Concordance to the Holy Scriptures. London 1859. Met opdracht uit 1860. “De Vier Uyterste van den Mensch”. Met illustraties. “Biblia Sacra Vulgatae Editionis. Luik 1732 en Parijs 1774. Beide in slechte staat. H.P. Blavatsky. “Isis ontsluierd”. Amsterdam 1911.

    Sept livres. “The comprehensive Bible”. Avec dédicace, 1846. Cuir. “The people’s Bible History”. Londres, 1896. Avec cartes et dessins. Alexander Cruden. “A Complete Concordance to the Holy Scriptures”. Londres, 1859. Dédicace de 1860. “De Vier Uyterste van den Mensch”. Avec illustrations. “Biblia Sacra Vulgatae Editionis. Liege 1732 et Paris 1774. Tout deux en mauvais état. H.P. Blavatsky. “Isis ontsluierd”. Amsterdam 1911.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #217

    Een girandole van verguld brons in Régencestijl met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Une girandole en bronze doré, style régence avec six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 400 / 420
  • #697

    Luigi Guicciardini. “Beschrijvinghe van alle de Nederlanden”. Facsimile van het boek uit 1612. Fibula-Van Dishoeck, Haarlem 1979.

    “Beschrijvinghe van alle de Nederlanden”. Luigi Guicciardini. Fascimile du livre de 1612. Fibula-Van Dishoeck, Haarlem 1979.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #589

    “Pline lisant ses odes”; “Malmaison” & “Compiegne”. Drie oude prenten, waarbij de laatste twee uit de reeks “Les étapes de Napoléon” en resp. gedateerd 1802 & 1810.

    “Pline lisant ses odes”; “Malmaison” & “Compiegne”. Trois estampes anciennes, dont les deux dernières de la série “Les étapes de Napoléon” et resp. datées 1802 & 1810.
    No longer available
    Dim. 54 x 89 & 74 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More