Similar lots by type
-
#500Een Chinees houten buffet met twee deurtjes en drie laden. De flanken versierd met uitgestoken decor van vleermuizen.
Buffet chinois en bois à deux portes et trois tiroirs. Les flancs sont ornés d'un décor sculpté de chauves-souris.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 250 / 400 -
#336Een klein bijzetkastje met een lade en een opzij rollend deurtje.
Une petite armoire d’appoint avec un tiroir et une porte latérale coulissante.No longer availableDim. 70 x 50 x 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#445Een primitief en zeldzaam eikenhouten meubeltje met twee paneeldeuren en met smeedijzeren beslag. Vermoedelijk Noord-Frans, XVIIe eeuw.
Un meuble en chêne primitif et rare avec deux portes à panneaux et ferrures en fer forgé. Probablement Nord de la France, XVIIème siècle.No longer availableDim. 145 x 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#35Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#606Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#324Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table D-end basse avec un tiroir en ceinture.No longer availableDim. 47 x 107 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#605Een wandconsole van wortelnootfineer met spiegel. Tijdperk Louis Philippe. Lichte schade aan het fineer.
Une console murale en placage de noyer avec miroir. Epoque Louis-Philippe. Légers dommages au placage.No longer availableDim. 105x40x90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#455Een gefineerde salontafel in art decostijl met geparquetteerd blad.
Une table basse Art Déco en placage avec une tablette parquetée.No longer availableDim. h: 44 cm Ø: 70 cmEstimate: € 220 / 240 -
#196Een gefineerd afgerond ééndeursmeubel, versierd met inlegwerk in de vorm van siervazen.
Meuble arrondi à une porte en placage de bois, décoré d'incrustations en forme de vases décoratifs.No longer availableDim. 124x49x100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#166Groot eikenhouten buffet met twee deuren en een lade. Sledepoten. Duitsland, XVIIIe eeuw.
Grand buffet en chêne à deux portes et un tiroir. Pieds de luge. Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 108 x 203 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#256Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.
Bonheur du jour rognon en placage à trois tiroirs.No longer availableDim. 111x50x77cmEstimate: € 100 / 120 -
#586Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120 / 140 -
#596Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#510Een tweeledig Aziatisch hardhouten buffet met onderaan twee deurtjes en vier laden, in het opzet vier laden en twee in twee delen openende glazen deurtjes.
Un buffet en bois dur asiatique à deux niveaux avec deux portes et quatre tiroirs en bas, quatre tiroirs dans le dessus et deux portes vitrées qui s'ouvrent en deux parties.No longer availableDim. 188 x 130 x 49 cmEstimate: € 400 / 600 -
#425Een Chinees kastje met vier deurtjes en vier laden en met messingen beslag. Einde XIXde eeuw.
Un cabinet chinois à quatre portes et quatre tiroirs et avec des garnitures en laiton. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 132 x 91 x 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#626Een kleine gefineerde commode op tapse poten met vier laden, versierd met ingelegde boord. Een sierlijstje los.
Petite commode en placage sur pieds fuselés à quatre tiroirs, ornée de garnitures marquetées. Une baguette décorative détachée.No longer availableDim. 85 x 56 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#156Een zwaar notenhouten meubel met vier paneeldeuren en drie laden, versierd met uitgestoken motieven. Auvergne, XVIIe eeuw.
Un lourd meuble en noyer à quatre portes à panneaux et trois tiroirs, décoré de motifs sculptés. Auvergne, XVIIème siècle.No longer availableDim. 200 x 150 x 66 cmEstimate: € 400 / 600 -
#407Een zwartgelakt gietijzeren paraplubak.
Porte-parapluie en fonte laqué noir.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 100 -
#650Twee piëdestals.
Deux piédestaux.No longer availableDim. h: 100 cm Ø: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#490Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 874 x 110 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#15Een paar houten stoelen met fijn uitgestoken ruggen. Tijdperk Régence; omstreeks 1730-1740.
Une paire de chaises en bois aux dossiers finement sculptés. Epoque Régence; vers 1730-1740.No longer availableDim. H: 97 cmEstimate: € 75 / 100 -
#635Een paar vintage, met bruin velours beklede zeteltjes met neerklapbare kussens en met voetbankjes. Jaren ‘70.
Une paire de fauteuils vintage recouverts de velours marron avec des coussins rabattables et des repose-pieds. années 70.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#646Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 122 x 58 cmEstimate: € 75 / 100 -
#325Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#169De Meyer“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Gaines de foin. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 66 cmEstimate: € 180 / 240 -
#661Val Saint LambertEen vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.
Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#525Een kristallen sac-à-perles luchter met zes externe lichtpunten en twee bijpassende wandlichten (één interne spiegel manco). Lodewijk XVI-stijl.
Un lustre sac-à-perles en cristal avec six points lumineux extérieurs et deux appliques assorties (il manque un miroir intérieur). Style Louis XVI.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 250 / 400 -
#629Twee dekselpotjes en twee versierde vazen (H. 17,5 cm). Zuid-Oost Azië, XIXde eeuw.
Deux pots à couvercle et deux vases décorés (H. 17,5 cm). Asie du Sud-Est, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 12 & 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#399“Stilleven met boek en fles, op abstracte achtergrond.” Gemengde techniek op papier.
"Nature morte avec livre et bouteille, sur fond abstrait." Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 500 / 700 -
#379“Abstract met vlakken.” Gemengde techniek op board.
"Abstrait avec des avions." Technique mixte sur carton.No longer availableDim. 47 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#301Een paar kleine antieke messingen schijfkandelaars.
Une paire de petits bougeoirs à disque en laiton antique.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#437Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 33,5 cm.Estimate: € 45 / 60 -
#306Een kleine eikenhouten tafel met rond blad, drie gedraaid poten met vernauwingen en dwarsverbinding. Holland, XVIIIe eeuw.
Une petite table en chêne avec une tablette ronde, trois pieds tournés avec des étranglements et une entretoise croisée. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 67, Ø70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#544Jos PebbaertPaar moderne kunstwerken in gemengde techniek. Gesigneerd.
Paire d'oeuvres d'art moderne en techniques mixtes. Signées.No longer availableDim. 115 x 61 cmEstimate: € 140 / 160 -
#78Een lot, bestaande uit een kruisbeeld van schildpad en ebbenhout met XVIIIe eeuws gegoten bronzen corpus. We voegen er twee koperen Lodewijk XV-kandelaars aan toe.
Lot composé d'un crucifix en écaille et ébène avec corpus en bronze coulé du XVIIIe siècle. On y ajoute deux bougeoirs Louis XV en cuivre.No longer availableDim. h: 23 & 58 cmEstimate: € 130 / 140 -
#273Val Saint LambertEen vaas van rood gedubbeld kristal met getorste ribben. Gemerkt.
Vase en cristal doublé rouge à côtes torsadées. Marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100

