Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Hüni & Hübert, Zürich

Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.

Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.
Dim. 122 x 155 x 65 cm
SKU: 2604220546.
Category: Muziekinstrument.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #546
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #595
    Henri Mathias Baltasar - Florence

    Een sober harmonium in eikenhouten kast. In werkende staat. Eerste helft XXe eeuw.

    Un harmonium sobre dans une armoire en chêne. En état de fonctionnement. Première moitié du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 97 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #623

    Een traditioneel Pakistaans snaarinstrument, versierd met ingelegde vogeltjes van parelmoer en de klankkast bespannen met dierenvel.

    Un instrument à cordes traditionnel pakistanais, décoré d'oiseaux en nacre incrustés et la caisse de résonance recouverte de peau d'animal.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #661

    Een klein traditioneel Birmaans snaarinstrument, versierd met twee gesculpteerde vogels en de klankkast beslagen met lood.

    Un petit instrument à cordes traditionnel birman, décoré de deux oiseaux sculptés et de la caisse de résonance constellée de plomb.
    No longer available
    Dim. l: 61 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #612
    Philip

    “Moderne compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.

    "Composition moderne". Huile sur toile. Signée et datée '72.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #395

    Een siercoupe van iriserend meerkleurig Italiaans glas.

    Un coupé décoratif en verre italien multicolore irisé.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #137

    Een driedelig schouwgarnituur van verguld brons en arduin, bestaande uit een pendule, versierd met engeltjes en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Eind XIXe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.

    Garniture de cheminée en trois pièces en bronze doré et pierre bleue, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'angelots et de deux bougeoirs à cinq points lumineux. Fin XIXème siècle. Petit dommage au sommet.
    No longer available
    Dim. 48 cm x 42 cm x 16 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #622
    Bernard Charoy
    Period: 1931

    “Winters landschap met een huisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage d'hiver avec un chalet". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #147

    Een leeuwin van gepatineerd brons op voetstuk van marmer en arduin. Tijdperk art deco.

    Une lionne en bronze patiné sur un socle en marbre et pierre bleue. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #225
    Maria Innocentia Hummel

    “Erster Schulgang (Mädchen) & (Junge)”. Een paar aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Genummerd Hum521 en Hum522.

    "Erster Schulgang (Madchen) & (Junge)". Une paire de figurines en porcelaine habillées marquée et éditée par Goebel Porzellanfabrik. Numéroté Hum521 et Hum522.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #639

    “Privilège”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 50 exemplaren buiten de plaat.

    "Privilège". Une lithographie. Signée et numérotée sur 50 exemplaires hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #278

    “L’album de la guerre 1914 1919, l’illustration”. Een tweedelige documentatie van W.O. I uit het jaar 1923.

    "L'album de la guerre 1914-1919, l'Illustration". Une documentation en deux parties de la Première Guerre mondiale de l'année 1923.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #633

    Twee Afrikaans houten maskers, waarbij één met koperen beslag en schelpjes, het andere van de Senoufou in Ivoorkust.

    Deux masques africains en bois, l'un avec garnitures en cuivre et coquillages, l'autre provenant des Senoufou en Côte d'Ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #646

    Een paar rood glazen karaffen, één gedecoreerd met druiven en de andere met jachttafereel.

    Une paire de carafes en verre rouge, l'une à décor de raisins et l'autre d'une scène de chasse.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #398

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.

    Vase en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #346

    Een kleine antieke tafellessenaar met gedraaide pootjes.

    Un petit pupitre de table ancien aux pieds tournés.
    No longer available
    Dim. 44 x 37 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More