#546Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer met gesculpteerde details.
#166Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#488Een eikenhouten schildersezel in rustieke uitvoering.
An oak easel in a rustic design.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 100 / 150 -
#359Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.
#18Een dubbelkorig 12-snarige, houten Luit. Klankkast met schade. 1 stemmechaniek afgebroken.
A double-coursed 12-string, wooden Lute. Resonating body with damage. 1 tuning peg broken off.No longer availableDim. 90cmEstimate: € 60 / 80 -
#360Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt yellow gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 12,75 gEstimate: € 450 / 550 -
#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
#431Een polychroom masker. Afrikaans werk.
A polychrome mask. African work.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#331Een Chinese cloisonné vaas, groenkleurig met floraal decor, op houten sokkel. Deukje in zijde.
A Chinese cloisonné vase, green-colored with floral decoration, on a wooden base. Minor dent on the side.No longer availableDim. 23 x Ø13cmEstimate: € 40 / 60 -
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
#349Een bronzen beeldje van een sloep met personages. Dogon, Mali.
A bronze statuette of a canoe with figures. Dogon, Mali.No longer availableDim. L. 33, H. 8 cmEstimate: € 80 / 120