#253Lladro‘Afternoon Promenade’, een Lladro beeld, modelnummer 07636 in originele verpakking.
"Afternoon Promenade", a Lladro figurine, model number 07636 in original packaging.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#131Imhof Tempus FugitEen vintage 8-dagen klok, Imhof, “Tempus Fugit”, in werkende staat.
A vintage 8-day clock, Imhof, Tempus Fugit, in working condition.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#305Een lot van 17 geslepen glazen uit de jaren 50 met gouden randje, 11 grote en 6 kleine.
#176Een eikenhouten tweedeurs garderobe. XIXe eeuw.
#598Een lot van 3 Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
A lot of 3 hand-knotted Persian carpets.No longer availableDim. 120 x 65cmEstimate: € 30 / 60 -
#234“Het hooien van het veld.” Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd. gedateerd 1929.
#188NAPAKOEen vintage mid-century design tafellamp met 2 lichtpunten op metalen voet, gechromeerde top en melkglazen bol. Gemerkt Napako en genummerd 85206.
A vintage mid-century design table lamp with 2 light points on a metal base, chrome top, and milk glass globe. Marked Napako and numbered 85206.No longer availableDim. 46 x Ø30cmEstimate: € 250 / 350 -
#338Een rode porseleinen Chinese theedoos met een goudkleurig decor van een kraanvogel.
A red porcelain Chinese tea caddy with a gold-colored decoration of a crane.No longer availableDim. h 12 x Ø 13 cmEstimate: € 25 / 50 -
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#464Een Perzisch handgeknoopt loper.
A Persian hand-knotted runner.No longer availableDim. 200 x 65Estimate: € 40 / 60