Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een notenhouten kerkstoel met rieten zit; Tijdperk Napoleon III.

Een notenhouten kerkstoel met rieten zit; Tijdperk Napoleon III.

Prie-dieu en noyer à siège cannée. Epoque Napoléon III.
SKU: 2908170386.
Category: Meubel.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #386
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #594

    Een lange buffetkast van gebeeldhouwd hout met vier laden en vier paneeldeuren boven- en onderaan, versierd met wapenschilden en middeleeuwse taferelen.

    Long buffet en bois sculpté ouvrant à quatre tiroirs et quatre portes pleines, décorés d’écussons et de scènes médiévales.
    No longer available
    Dim. 151 x 273 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #802

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #585

    Een ovale tafel van mahoniehout met mooi gebeeldhouwde centrale poot met vier zuiltjes.

    Table ovale en acajou sur pied central sculpté joliment décoré de quatre colonnettes.
    No longer available
    Dim. 75 x 162 x 145 cm
    Estimate: € 200 / 350
  • #586

    Een canapé van gebeeldhouwd mahoniehout, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen.

    Canapé en acajou sculpté, le dessus décoré de fleurs sculptés.
    No longer available
    Dim. h: 169 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #605

    Een Bretoense buffetkast van gesculpteerd hout met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XVIIIe eeuw.

    Buffet breton en bois sculpté ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 116 x 127 x 59 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #626

    Een sobere eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels. XIXe eeuws.

    Un coffre sobre en chêne avec poignées en fer forgé. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #803

    Een sobere eikenhouten salontafel.

    Une table basse sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 130 x 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #602

    Een merkwaardig barmeubel van gepolychromeerd hout met centraal drie laden onder een klepblad met binnenin een lichtbak van glas in lood. Aan de zijkanten telkens een paneeldeur met scènes in reliëf en met drie laden in de onderste gordel.

    Bar remarquable en bois polychrome ouvrant à trois tiroirs vers le centre en dessous d’un abattant qui cache un vitrail à lampes et qui est flanqué par deux portes pleines présentant des scènes des Moyens Ages en relief. Trois tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 229 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #630

    Een kleine Engelse secretaire-bookcase met een lade en een zijdelings uitschuifbaar blad in de gordel, bovenaan zes kleine laden onder de twee deuren.

    Un petit secrétaire - étagère à livres avec un tiroir et tablette insérée dans la ceinture, six petits tiroirs au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #799

    Vier mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met blauw stoffen bekleding.

    Quatre chaises en acajou style Louis Philippe avec revêtement en tissus bleu.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #589

    Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.

    Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.
    No longer available
    Dim. 160 (300 verlengd) x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #827

    Een notenhouten haardscherm, versierd met gesculpteerde vruchten en met een vogel in tapisserie.

    Un pare feu en noyer, décoré de fruits sculptés et un oiseau en tapisserie.
    No longer available
    Dim. 103 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #609

    Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en drie laden in het midden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et à trois tiroirs vers le centre.
    No longer available
    Dim. 97 x 168 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #596

    Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage de style Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 103 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #800

    Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.

    Deux fauteuils en chêne avec sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #606

    Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.

    Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 272 x 135 x 54 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #575

    Een verlengbare tafel van mahoniehout in Regencystijl.

    Table à allonges en acajou. Style Regency.
    No longer available
    Dim. b: 196 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #603

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe, één deur met spiegel.

    Garderobe en chêne à deux portes dont une avec miroir.
    No longer available
    Dim. 220 x 135 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #595

    Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met zes bijpassende stoelen.

    Table à allonges en chêne sculpté avec six chaises assorties.
    No longer available
    Dim. b: 192 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #356

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #576

    Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.

    Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 x 157 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #615

    Een eikenhouten gebakvitrine met een afneembaar dienblad.

    Petite vitrine à gâteaux en chêne. Tablette amovible.
    No longer available
    Dim. 82 x 73 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #196

    Een Hollands kabinet van mahoniehoutfineerd met drie laden onderaan en twee paneeldeuren bovenaan, versierd met guirlandes en strikken. De laden met koperen trekkers met leeuwenkoppen. Omstreeks 1800.

    Cabinet hollandais en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas et à deux portes pleines décorées de guirlandes et de noeuds sculptés. Les anses des tiroirs décorées de têtes de lions. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. H: 240 cm B: 160 cm D: 57 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #612

    Een commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-inspiratie met drie grote laden en drie kleinere laden onder het wit marmeren blad.

    Commode en bois de placage d’inspiration Louis XV ouvrant à trois grands et trois plus petits tiroirs. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 85 x 115 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #742
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Un tapis Perse noué main.
    No longer available
    Dim. 167 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #479

    Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les chevaux Daliniens”.

    Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #68

    Een antieke tinnen ciborie. XIXe eeuw. Kruis bovenaan hersteld.

    Ciboire en étain. XIXe siècle. Couvercle surmonté d’un crucifix réparé.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #47

    Een kleine terrine met pollepel van tin, versierd met een bloemendecor in reliëf. Tijdperk art nouveau.

    Petite terrine et sa louche en étain décorée de fleurs en relief. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #469
    George Van Raemdonck
    Period: 1888-1966

    “Interieur”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.

    “Intérieur”. Aquarelle et encre sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #684
    Maurice Musin

    “Moederschap in grijs en rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Maternité aux gris et rouges”. Huile sur paneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 52 x 67 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #17

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    “Vierge à l’enfant” en cire sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #288

    Een notenhouten tafelklok, versierd met bronsbeslag en met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Compleet met slinger en sleutels.

    Une pendule en noyer décorée de bronzes et avec un cadran émaillé aux chiffres romains. Avec balancier et clés.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #773

    Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.

    Un service à thé en porcelaine blanche et bleue, décor de paysages anglais, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses et sous tasses et six assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #691
    Royal Dux

    Coupe met relief van herder met kudde. 0nderaan gemerkt met roze driehoek.

    Une coupe en relief représentant un berger et son troupeau. Marque à la base, triangle rose.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #325

    Een 18 karaats wit gouden dubbel geweven armband bezet met diamanten in bloemvorm gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

    Un bracelet tissé double en or blanc serti de diamants montés en forme de fleurs, ayant un poids total de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 38,78 g
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #272

    “St. Jozef met Christus”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Begin XVIIIe eeuw.

    “Saint-Joseph et le Christ”. Huile sur toile marouflée. Début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 29 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More