#71Een bronzen beeldje van een liggende hond.
#686Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.
#346Een mahoniehouten klaptafel op wieltjes.
A mahogany folding table on wheels.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 40 / 70 -
#484“Rood mannelijk naakt”. Een mixed media print met plexiglas.
“Red Male Nude”. A mixed media print with plexiglass.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 250 / 500 -
#625Een houten gesculpteerd Friese staartklok met diverse figuren versierd.
A wooden sculpted wall clock decorated with various figures.No longer availableDim. 77 x 20cmEstimate: € 200 / 240 -
#223LimogesEen set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
#417Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.
An Art Nouveau vase in green crystal, with gilded decorated rim.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#577Een lot van 6 Chinees porseleinen borden met blauw en rood bloemdecor. Verschillende haarscheuren, scheuren en randschilfers.
#107François Alphonse Piquemal“Buste van een dame met hoed”. Een brons gepatineerd borstbeeld van een dame met hoed op een marmeren voet. Gesigneerd “Alphonse Piquemal”.
#408Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
A wood sculpted African mask. Senufo tribe.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 50 / 80