#627IgboEen Afrikaans masker van gepolychromeerd terracotta met vlechtwerk. Igbo, Nigeria.
#550Een paar druppelvormige amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,24 ct.
A pair of drop-shaped amethysts with a combined weight of +- 3.24 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#126Een mahoniehouten vitrinekast met secretaire. 2-delig met 2 lades en 2 glazen deuren.
#369Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.
#531“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
#289Een houten gesculpteerd hoekstoel met gestoffeerde zitting.
A wooden sculpted corner chair with upholstered seat.No longer availableDim. 81 x 64 x 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#498Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#347Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
#488Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#612Een rechthoekig hanglantaarn uit metaal en glas, met kristallen versierd en rozen ornamenten in het frame. 3 lichtpunten.
A rectangular hanging lantern made of metal and glass, decorated with crystals and rose ornaments in the frame. 3 points of light.No longer availableDim. 68 x 30 x 30 cmEstimate: € 200 / 240