#406Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#535MassiveTwee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
#175Mia MoreauxPeriod: °1950“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#353NoritakeEen rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.
#326Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#598DogonEen Afrikaans, Kanaga masker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
An African Kanaga mask in carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 40 / 70 -
#317GoudaDrie bordjes, 7 schaaltjes en vier diverse vaasjes et hoog glanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers.
Three plates, 7 bowls and four various vases with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Some flakes.No longer availableDim. H: 8-15 cmØ: 8-13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#314Een lot van 5 porseleinen handbeschilderde wapenschildborden.
#643DoyenEen lipvormige getrokken kristallen vaas mauve in de massa.
#484“Rood mannelijk naakt”. Een mixed media print met plexiglas.
“Red Male Nude”. A mixed media print with plexiglass.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 250 / 500 -
#540Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een roze kwarts cabochon van +- 10 ct.
An 18 carat white gold ring set with brilliants and pink sapphires with a combined weight of +- 1 ct. and a pink quartz cabochon of +- 10 ct.No longer availableDim. 10,09 gEstimate: € 900 / 1000