#151Jef Lambeaux“Vlaamse boerin.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#498Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#695Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
#597Twee Aziatische beeldjes uit Jade gesculpteerd op houten sokkel.
#143“La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.
#14WindsorEen houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.
#411Een lot van twee Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor. Bestaande uit een kraagvaas met oren en een kalebasvaas.
#208Twee in marmer gegraveerde platen, onderaan gesigneerd, naar Cocteau.
Two plates engraved in marble, signed at the bottom, after Cocteau.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#304Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.
An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.No longer availableDim. Tegel: 15x15 cmEstimate: € 60 / 100 -
A pair of farm views. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 31 x 33 cm x 2Estimate: € 100 / 150