Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een notenhouten Korintische zuil. Eind 19de eeuw. Met sporen van verguldsel.

Een notenhouten korinthische zuil. Eind 19de eeuw. Met sporen van verguldsel.

A walnut Corinthian column. Late 19th century. With traces of gilding.
Dim. h 184 cm
SKU: 1804230316.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #316
Estimate: € 220 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #652

    Een paar vaasjes van veelkleurig porselein met een decor van personages in een landschap.

    A pair of multicolored porcelain vases decorated with characters in a landscape.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #195

    Een lot van 2 houten antieke éénpersoonsbedden met originele patina en met beschildering. (AID2327)

    A lot of 2 wooden antique single beds with original patina. (AID2327)
    No longer available
    Dim. 121 x 205 x 109 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #491

    Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.

    Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #67

    Een polychroom gesculpteerde houten Jezus Corpus. XIXe eeuw.

    A polychrome wood sculpted Jesus Corpus. XIX century.
    No longer available
    Dim. 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #431

    Een vintage oranjerood aardewerken schaal.

    A vintage orange-red earthenware bowl.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #566

    Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.

    Recamier bench made of mahogany. Circa 1860.
    No longer available
    Dim. L. 186
    Estimate: € 240 / 300
  • #658

    Twee porseleinen Chinese vaasjes, famille rose, versierd met divers decor. Onderaan gemerkt.

    Two porcelain Chinese vases, famille rose, decorated with various decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 x Ø 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #26

    Een houten gesculpteerde krantenhouder met laden en marmeren blad.

    A wooden sculpted newspaper holder with drawers and marble top.
    No longer available
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #619
    Kanaga

    Een Kanaga masker in gesculpteerd hout en metaal, Dogon, Mali.

    Kanaga mask in carved wood and metal, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. 105 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #97
    P. Morier

    Een grote Zwitserse koebel met diklederen beslagen, halsband. Gemerkt “P.Morier” N.4. Vervaardigd in Morges, Zwitserland. Bijgevoegd een muurhouder.

    A large Swiss cowbell with thick leather fitted collar. Marked "P.Morier" N.4. Manufactured in Morges, Switzerland. Attached a wall holder.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #123

    Een Royal Dux beeldje van een herderin, circa 1900.

    A Royal Dux figurine of a shepherdess, circa 1900.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 300 / 600
  • #661

    Thais polychroom houtsnijwerk.

    Thai polychrome wood carving.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More