#312Een lot van 4 houten, antieke harp-stoelen met gesculpteerd detail en originele bekleding in lineair decor. (AID3220)
#54Roger Borgluw(?)“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
#584N. Vermeer“Naakte vrouw op stoel”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “N. Vermeer”.
#125Een bronzen beker met decor van een Bacchanaal. Romeins.
#556Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
#630Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#426Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen.
A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings.No longer availableDim. h 141 cmEstimate: € 180 / 240 -
#60Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.28 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 600 / 700 -
#100Een 22 karaats geelgouden muntstuk. “Victoria Dei Gratia 1870”.
A 22 karat yellow gold coin. “Victoria Dei Gratia 1870”.No longer availableDim. 7,95 gEstimate: € 350 / 500