#676Een houten armstoel met gestoffeerde zitting in bloemenmotief.
#340Een lot van 2 verzilverde vorkensets in bijhorend kistje.
Two sets of silver plated forks in a box.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#279Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Kadezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Quay view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 24,5 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#19Urbain Gerlo“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#663Een Chinees porseleinen schenkkan, “Kendi”, versierd met draken decor.
#531“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
#143“La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.
#104“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
#499Pierre AlechinskyPeriod: °1927“Eau Forte”. Een ets op papier, gesigneerd, 1993. 10/30
#395Een vintage aardewerken vaas. West Germany, onderaan gemerkt.
A vintage earthenware vase. West Germany, marked on the bottom.No longer availableDim. 18 x Ø 12 cmEstimate: € 30 / 40