#232Een ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
An oval mirror with a gold-colored frame in plastic adorned with angels and garlands.No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120
#258Een set van 2 keramische hoofden, vermoedelijk van dezelfde kunstenaar, het blauwe hoofdje draagt een monogram achteraan.
#6Een houten Louis XV stijl bijzettafeltje op wielen met dambord gefineerd blad. Fraai gesculpteerde guirlandes.
A wooden Louis XV style side table on wheels with a checkerboard veneered top. Beautifully sculpted garlands.No longer availableDim. 76 x 110 x 71cmEstimate: € 40 / 60 -
#497-Een paar Chinese gemberpotten van blauw en wit porselein.
#417Een Japanse geglazuurde wierookbrander in de vorm van een schildpad, onderaan een haarlijnscheurtje over de volledige breedte.
A Japanese glazed incense burner in the shape of a turtle, with a hairline crack running across the entire width at the bottom.No longer availableDim. h 10 x Ø 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#362Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#329Een houten kwartvormig hoekrekje met draaipoten en 3 verdiepen.
#17Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.
#467Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.
#443Een spekstenen beeld van de Chinese geluksgod Shou (lang leven).
A steatite statue of the Chinese god of longevity Shou.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#205Een halsketting met 5 rijen parels en een rij met groene stenen.
A necklace with 5 rows of pearls and one row of green stones.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 40 / 80