Similar lots by type
-
#681Twee verschillende wandklokjes met meerkleurig porseleinen front. Eén zonder gewichtje.
Deux pendules murales , fronts en porcelaine. Une pendule sans poids.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#604Een staande klok met eikenhouten kast.
Une pendule de vestibule avec armoire en chêne.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 400 / 600 -
#333Een driedelig klokstel van graniet, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, versierd met gegraveerde en gepolychromeerde motieven.
Une garniture de cheminée en granite, comprenant une pendule et deux cassolettes, décoration de motifs polychromes gravés.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Enkele barsten en één van de twee zonder gewichten.
Deux petites pendules murales, cadrans peints à la main. Quelques fissures et une pendule sans poids.No longer availableDim. l: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#722Een XIXe eeuwse schouwpendule van zwartgelakt hout, versierd met ingelegde motieven van messing en email. Zonder sleutel. Schade.
Une pendule de cheminée du XIXème siècle en bois laqué noir, décoration de motifs incrustés en laiton et émail.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#614Mathieu Poncelet Le Jeune à DinantEen grote staande klok in eikenhouten kast met fraai gebeeldhouwde versieringen in Lodewijk XV-stijl. Het werk met een handgeschilderd dag-nachtmechanisme en met een tinnen wijzerplaat op een gedreven en gegraveerde messingen achtergrond. Maaslands werk, XIXde eeuw.
Une grande horloge de vestibule, armoire en chêne, décorations sculptées style Louis XV. Le travail jour-nuit peint à la main, cadran en étain sur fond en laiton gravé et repoussé. Travail mosan, XIXe siècle.No longer availableDim. 276 x 70 x 40 cmEstimate: € 500 / 1000 -
#603Een Engelse staande klok in mahoniehouten kast. De handbeschilderde wijzerplaat met roterende afbeeldingen.
Une pendule anglaise en acajou. Cadran peint à la main, images tournantes.No longer availableDim. h: 228 cmEstimate: € 200 / 240 -
#177Een gefineerde kolompendule met verguld bronzen klepel en rond de wijzerplaat en het geheel versierd met marquetterie. Onder glazen stolp met eveneens gemarquetteerde basis. XIXe eeuw.
Une pendule colonne en bois de placage, battant en bronze doré , le cadran et l’ensemble décoré de marqueterie. Sous cloche et sur base en marqueterie. XIXème siècleNo longer availableDim. h: 48 cm / 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#371Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.
Une pendule colonne en bois laqué noir, décorations d’incrustations. Napoléon III.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 220 -
#711Een gefineerd notenhouten kolompendule met messingen pootjes, kapitelen, slinger en wijzerplaat. Zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule colonne en bois de placage de noyer, pieds en laiton, ainsi que le cadran, le balancier et le chapiteau.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 240 -
#171Een Napoleon III kolompendule, versierd met inlegwerk van messing en parelmoer. Onder stolp met eveneens gemarquetteerde voet. Met sleutel.
Une pendule colonne Napoléon III, décoration d’incrustations en laiton et nacre. Sous cloche et pied marqueterie.No longer availableDim. h: 53 / 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#671Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
Une pendule murale en bois, cadran en églomisé et décorations.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#707Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
Deux petites pendules murales , cadrans en porcelaine peints à la main.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#157Een oeil-de-boeuf wandklok van zwartgelakt hout.
Une pendule murale oeil-de-boeuf en bois laqué noir.No longer availableDim. l: 62,5 cmEstimate: € 65 / 80 -
#748Jaupart à AthEen wit marmeren schouwpendule, versierd met verguld bronzen beslag. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en marbre blanc , décoration de montures en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#668Een houten wandklok. De wijzerplaat in achterglasschildering met een handgeschilderd decor van spelende kinderen.
Une pendule murale en bois. Le cadran peint sous verre et décor peint à la main d’enfants qui jouent.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#691Twee verschillende wandklokjes met meerkleurig porseleinen front. Eén zonder gewichtje. Eén zonder slingertje.
Deux petites pendules murales, fronts en porcelaine polychrome. Une pendule sans poids.No longer availableDim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#382Robert FrénayPeriod: 1903-1986“Marine” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45x70 cmEstimate: € 50 / 100 -
#404Eddy Thomas“Violist”, “Liggend naakt” & “Zittend naakt”. Drie lithografieën. Allen gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 16/25, 3/40 en 1/10
”Violoniste”, “Nu couché” et “Nu assis”. Trois lithographies, tourtes signées hors planche, numérotées 16/25, 3/40 et 1/10.No longer availableDim. 26 x 18 cm; 33 x 24 cm; 38 x 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#181“Karel de Stoute”. Bronzen groep met bruin patina. Op zwart marmeren sokkel. Getiteld: Charles le Téméraire. Merken noch signatuur. Een soortgelijke groep werd door Christie’s toegeschreven aan Frémiet, andere versies worden aan Theodore Gechter toegeschreven. De gieter is waarschijnlijk Eugène de LaBroue.
”Charles le Téméraire”. Un groupe en bronze à patine brune. Sur socle en marbre noir. Titre: Charles le Téméraire. Pas de marque ni de signature. Un groupe semblable à été dédié par Christie’s à Frémiet, d’autres versions à Théodore Gechter. Fondeur probablement Eugène de LaBroue.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#355Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 400 / 500 -
#702Panamarenko“Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Een gesigneerde affiche naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen uit 2003.
”Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Une affiche signée en relation d’une série d’expositions de 2003.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 100 / 180 -
#1Een Jugendstil inktstel van Kaisertin met een adelaar.
Un encrier Jugendstil en étain Kaiser avec un aigle.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#210Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,82 ct.
Un bracelet esclave en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,82 ct.No longer availableDim. 17,12 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#6Een gebeeldhouwd en goud en grijsgepatineerd haardscherm in Lodewijk XVI-stijl. XIXe eeuw. Zijde doek sletig.
Un pare-feu sculpté doré à patine grise, style Louis XVI. XIXe siècle. Usures à la toile.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#797Twee vol messingen inktstellen in barokke stijl met glazen inktpotjes, waarvan één manco.
Deux encriers en laiton plein, style Baroque, récipients à encre en verre, un manquant.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#37Symphonion SimplexEen oude mechanische muziekdoos met twaalf stalen muziekschijven.
Une boîte à musique et douze disques en métal.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#335CartierEen roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
Une montre pour dames en acier inoxydable. Automatique.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#527Een Chinees porseleinen schaaltje in sang-de-boeuf glazuur. Onderaan gemerkt.
Un petit plat en porcelaine chinoise à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. ø 14 cmEstimate: € 85 / 100

