Other lots in this auction
-
#127
“Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.
Etalon. Une sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de P. J. Mène. Socle abimé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/240 -
#434Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Marine”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Marine. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#70
Een 18 karaats wit- en geelgouden ring, bezet met een diamant oude slijp van +/- 10 punten. Tijdperk art deco.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats, sertie d'un diamant taille ancienne de +/- 10 points. Epoque Art Déco.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 80/120 -
#286
Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met roze fluweel.
Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise, tapissés de velours rose.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 40/60 -
#415Lladro
“Personages in een door een hert getrokken arreslee”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Restauratie aan het gewei en het struikje achter het hert.
Personnages dans un traîneau tiré par un cerf. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Restauration des bois et du buisson derrière le cerf.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/180 -
#417
Een designvaas van geglazuurd aardewerk.
Un vase design en faïence émaillée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 65/80 -
#626
Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.No longer availableDim. 62 x 133 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#193
Een rijkelijk gebeeldhouwd jachtbuffet met opzet. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, bloemen en jachtbuit.
Buffet de chasse à usétagère somptueusement sculpté. Deux portes à panneaux et deux tiroirs en bas. Le tout décoré de têtes de lion, de fleurs et de butin de chasse.No longer availableDim. 223 x 153 x 64 cmEstimate: € 350/500 -
#648
Een roodkoperen bakboordlantaarn van de S.S. Recordo.
Une lanterne de port en cuivre du S.S. Recordo.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#10
Twee dasspelden aan elkaar met halfedelstenen en één speld met koraal van 18 K geelgoud.
Deux pinces à cravate avec pierres semi-précieuses et une épingle avec corail en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100/150 -
#592GLTS
“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#406
Een oorstoel in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
Une chaise à oreillers de style régence, recouverte de travaux d'aiguille.No longer availableEstimate: € 40/60