Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een octagonale bijzettafel van gesculpteerd eikenhout met vier getorste poten in kruisverbinding.

Een octogonale bijzettafel van gesculpteerd eikenhout met vier getorste poten in kruisverbinding.

Table d’appoint octogonale en chêne sculpté sur quatre pieds torsadés à entretoise.
Dim. Ø: 75 cm
SKU: 2405160726.
Category: Meubel.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #726
Estimate: € 100 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #445

    Een bonheur du jour van gefineerd hout. Het klapblad versierd met bloemenmarqueterie. XIXde eeuw.

    Bonheur du jour en bois de placage. L’abattant décoré de marqueterie florale. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #665

    Een klein notenhouten kaptafeltje in Lodewijk XVI-stijl met een marmeren blad en vier gecanneleerde poten in H-verbinding. We voegen er een eikenhouten art deco stoel met gecanneerde zit aan toe.

    Petite coiffeuse en noyer de style Louis XVI à tablette en marbre et à quatre pieds cannelés à entretoise en H. Nous ajoutons une chaise art déco à siège cannée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #730

    Zes stoelen van witgepatineerd hout.

    Six chaises patinées blanches.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #797

    Een mahoniehouten boekenrekje in twee niveaus. Op wieltjes.

    Etagère à livres en acajou à deux niveaux. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. h:70 cm.
    Estimate: € 40 / 60
  • #795

    Een hangvitrine van gefineerd hout.

    Vitrine à suspendre en bois de placage.
    No longer available
    Dim. b: 68 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #196

    Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.

    Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #651

    Een eettafel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl met zes bijbehorende stoelen met gecanneerde rug. Schade aan het vlechtwerk.

    Table à dîner en chêne sculpté de style Louis XV et six chaises assorties aux dossiers cannés. Cannage usé.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #676

    Een partiturenmeubeltje met vier niveaus in Napoleon III-stijl.

    Meuble à partitions à quatre niveaux. Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #197

    Een eikenhouten hangvitrine. Omstreeks 1750.

    Vitrine à suspendre en chêne. Vers 1750.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #755

    Een bridgetafeltje met sober inlegwerk en een geparketteerde klapblaadjes.

    Table à bridge incrustée et parquettée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #725

    Een salongarnituur van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit en zitbank, vier stoelen, een armstoel en een bijzetmeubeltje met een lade en een marmeren blad.

    Garniture de salon en bois patiné blanc de style Louis XVI comprenant d’un canapé, quatre chaises, un fauteuil et un meuble d’appoint à un tiroir et à tablette en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #777

    Twee fauteuils en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van beige en goudgepatineerd hout, bekleed met tapisserie.

    Deux fauteuils et un cabriolet de style Louis XV en bois beige et doré, recouverts de tapisserie.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #788

    Een bijzettafeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.

    Table d’appoint en noyer sculpté de style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #643

    Een commode in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met drie laden, versierd met inlegwerk en een marmeren blad. XIXe eeuw.

    Commode de style Louis XVI en bois de placage à trois tiroirs, avec incrustations et tablette en marbre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #781

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #715

    Een dubbelzijdig bureau van mahoniehout. Het blad bekleed met vachette. XIXe eeuw.

    Bureau à double face en acajou. Tablette recouverte de vachette. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #793

    Een houten bijzetmeubeltje met twee laden in Régencestijl.

    Meuble d’appoint ouvrant à deux tiroirs de style Régence.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #794

    Een klein bijzetmeubeltje met gedraaide poten, een dwarsverbinding en een roze marmeren blaadje. Lade ontbreekt.

    Petit meuble d’appoint aux pieds tournés à entretoise et à tablette en marbre rose. Le tiroir manque.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #785

    Een hangvitrine van gesculpteerd eikenhout met twee zuilen op de hoekstijlen, een lade en bekroond met een schelpmotief.

    Vitrine à suspendre en chêne sculpté ornée de deux colonnettes sur les coins, ouvrant à un tiroir et surmontée d’une coquille.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #760

    Zes stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.

    Six chaises en bois sculpté de style Louis XVI recouvertes de simili.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #420

    Een wandconsole van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl met een marmeren blad en bijbehorende spiegel.

    Console murale en bois doré et plâtre de style Louis XIV. Tablette en marbre et miroir assorti.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #638

    Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. b: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #25

    Twee stoelen van witgepatineerd hout met beige stoffen bekleding.

    Deux chaises en bois laqué blanc recouvert de tissu beige.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #435
    Arkana

    Vier vintage, zogenaamde ‘Tulip chairs’ van wit kunststof naar ontwerp van Eero Saarinen met een bruin stoffen bekleding. Omstreeks 1970. Gemerkt. We voegen er een verlengbare witte tafel op centrale poot aan toe.

    Quatre Tulip Chairs en plastique blanc par Eero Saarinen. Siège recouvert de tissu brun. Vers 1970. Nous ajoutons une table ronde à rallonges sur pied central dans le même style
    No longer available
    Estimate: € 350 / 550

Other lots in this auction

  • #101
    Limoges

    Een porseleinen terrine op onderschotel met een handgeschilderd bloemendecor en verguldsel op een wijnrode fond. Gemerkt.

    Terrine et présentoir en porcelaine à décor polychrome de fleurs peintes à la main. Détails dorés sur fond bordeaux. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #554

    Een vijfdelig lampetstel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt B & Co, Limoges.

    Garniture de lavabo cinq pièces en porcelaine polychrome et dorée. Marque B & Co, Limoges sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #42
    Jean Van Dongen
    Period: 1883 - 1970

    “Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Bateaux de pêches dans un petit port”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #142
    Edgard Heirman

    “Wilg met Mariabeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.

    “Saule à la chapelle”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.
    No longer available
    Dim. 71 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #349

    Een lot van vier fotoportretten en één olieverfportret op doek. Begin XXe eeuw.

    Lot de quatre portrait photographiés et un portrait en huile sur toile. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #627
    Ladislav F. Prokop

    Een viool in zeer goede staat uit 1929 en gerestaureerd door Van Laar te St. Katelijne Waver in 1988. In vioolkoffer met twee oude strijkstokken met paardenhaar. We voegen er een nieuwe vioolkist met dito strijkstok aan toe.

    Violon en très bon état de 1929, restauré par Van Laer à St.-Katelijne-Waver en 1988. Dans son coffre aux arcs à crin. Nous ajoutons une nouvelle coffre et arc.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 800
  • #662

    Een Indo-Perzisch borduurwerk met zilverdraad op zijde met vogels en papaver. Mogul, XIXe eeuw.

    Broderie indo-persan en fil d’argent sur soie. Décor d’oiseaux et de pavots. Mogul, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 45 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #40

    Lot diverse decoraties.

    Lot de décorations diverses.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #572

    Zes mahoniehouten stoelen in Engelse stijl met een bijbehorende armstoel. Eén rugleuning licht beschadigd.

    Six chaises en acajou de style anglais et un fauteuil assorti. Un dossier légèrement endommagé.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #678

    Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.

    Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #83

    Twee dekselvaasjes van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit landschapsdecor. XIXe eeuw, naar de XVIIIe eeuw. Gemerkt De Klauw. Randschilfers.

    Deux vases couverts en faïence bleue et blanche de Delft décorés de paysages dans des cartouches de style Louis XV. Fin XIXe siècle, marque De Klauw.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 5à / 8à
  • #297

    Een milieu de table van geslepen kristal en messing, versierd met handvatten in de vorm van gestileerde vogels.

    Milieu de table en cristal taillé et laiton. Anses en forme d’oiseaux stylisés.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More