Similar lots by type
-
#690
Een bronzen luchter in barokke stijl.
Lustre en bronze de style Baroque.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#624
Een luchter van goudgepatineerd koper met acht lichtpunten en versierd met vliegende draken.
Lustre en cuivre doré à huit lumières et décoré de dragons volants.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 80/120 -
#622
Een verzilverd metalen luchter met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en métal argenté à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100/120 -
#701
Twee geelkoperen appliques in empirestijl in de vorm van een zwaan.
Deux appliques en cuivre jaune de style Empire. En forme de cygnes.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#781
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#470
Een koperen sac-à-perles in drie niveaus met kristallen pendeloques.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal sur trois niveaux.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#733E. Bacon & Co., Grimsey
Een scheepslantaarn van rood en geel koper. Gemerkt.
Lanterne de bateau en cuivre rouge et laiton. Avec marque.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 50/80 -
#606
Gietijzeren kerkkandelaar met drie lichtpunten.
Candélabre d’église en fonte à trois lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#292
Een lot olielampen, waarvan twee van porselein, twee van opaalglas en één van glas. We voegen er een lamp van geïriseerd glas met een bloemendecor en een kap van opaalglas aan toe.
Lot de lampes à huile dont deux en porcelaine, deux en opaline et une en verre. Nous ajoutons une lampe en verre irisé à décor de fleurs et un abat-jour en opaline.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#681
Drie paar messingen kandelaars. Eén paar met dubbel getorste schacht (H. 30,5 cm), één paar met rechte schacht en ovale voet (H. 23 cm) en één paar in Régencestijl met gechantourneerde voet (H. 22 cm).
Trois paires de candélabres en laiton. Une paire à double torse (H. 30,5 cm), une paire à tige droite et pied ovale (H. 23 cm). et une paire de style Régence au pied chantourné (H. 22 cm).No longer availableEstimate: € 60/80 -
#629
Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.
Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#748
Twee verschillende olielampen met groen glazen reservoir, waarvan één op onyxen voet en een versierd met een bronzen meisje.
Deux lampes à huile aux réservoirs en verre vert, l’une sur colonnette en onyx, l’autre portée par une fillette en bronze.No longer availableDim. h: 41 & 60 cmEstimate: € 40/60 -
#692
Een luchter van verguld brons met een centrale coupe en drie lichtpunten, gedragen door engeltjes. Omstreeks 1900.
Lustre en bronze doré à coupe centrale et à trois lumières portées par des angelots. Vers 1900..No longer availableEstimate: € 120/200 -
#703
Een schemerlamp van brons met een kap van glas en lood en een lampenvoet, versierd met landschapsdecors van glasmozaïek.
Lampadaire en bronze et pâte de verre. Décor paysages en vitraux.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#673
Een staande lamp in de vorm van twee putti in barokke stijl van verguld kunststof.
Pied de lampe en forme de deux putti baroques en plastique doré.No longer availableDim. h: 126 cmEstimate: € 40/50 -
#731
Een geelkoperen trompet, gemonteerd als lampenvoet.
Trompette en laiton, montée en lampe.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 80/120 -
#790
Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.
Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#465
Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.
Un grand et un petit lustre en cuivre jaune aux perles en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#742
Een koperen luchter met acht lichtpunten.
Lustre en cuivre à huit lumières.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#700
Een zesarmig luchtertje van metaal met kristallen pendeloques.
Petit lustre à six branches en métal et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#238
Een metalen luchter met acht lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Lustre en métal à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#424
Een luchter met drie dubbele lichtpunten van geel koper in de vorm van rozenranken met een albasten coupe.
Lustre à trois double lumières en cuivre jaune en forme de guirlandes de roses et à coupe centrale en albâtre.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#462
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#685
Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.
Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#17
Een meisjesbuste van meerkleurig porselein. Gemerkt ‘Lladro’. We voegen er een zittend meisje van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk aan toe.
Deux statuettes en porcelaine. L’une un buste de jeune femme à la marque de Lladro, l’autre une fille assise portant une marque italienne.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#163
Een leeuwin van groengepatineerd zamak op een sokkel van onyx en arduin. Tijdperk art deco.
Lionne en régule à patine verte sur socle en onyx et pierre de taille. Epoque art déco.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#749
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl, bovenaan versierd met twee leeuwenkoppen. XIXe eeuw. We voegen er een mahoniehouten voetbankje aan toe.
Fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance, le haut décoré de têtes de lion. XIXe siècle. Nous ajoutons un repose-pied en acajou.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 150/200 -
#404
Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Waarvan twee met slinger in de vorm van schommelend meisje.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique dont deux à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#306
Een commode van notenhoutfineer met twee kleine boven drie grote laden. Wit marmeren blad. Omstreeks 1900.
Commode en placage de noyer ouvrant à deux petits et trois grands tiroirs. Tablette en marbre blanc. Vers 1900No longer availableDim. b. 115 cmEstimate: € 120/180 -
#650
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#528
Een Chinese gemberpot van famille rose porselein met een meerkleurig decor van bloemen in jardinières en Chinese tekens. XIXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de style famille rose de jardinières fleuries et de calligraphie. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#556
Een Engelse schommelstoel van gedraaid notenhout met fluwelen bekleding.
Chaise à bascule anglaise en noyer tourné. Recouverte de velours.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 120/200 -
#552
Een Chinees kastje met twee laden.
Petit meuble chinois à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 103 cmEstimate: € 120/140 -
#130
Een 18 karaats geel gouden ring versierd met vlechtwerkmotief en bezet met een grote topaas.
Bague en or jaune 18 ct en vannerie, sertie d’une grande topaze.No longer availableDim. 9,64 gEstimate: € 300/400 -
#444Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
Een lot van vijf grafische werken. Allen gesigneerd.
Lot de cinq gravures. Chaque pièce signée.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#334R. Berink
“Acht potloodstudies, waarvan vier heren- en vier vrouwenportretten op papier. In twee lijsten. Allen gesigneerd.
Huit études en crayon dont quatre portrait d’hommes et quatre de femmes. En deux cadres. Chaque pièce signée.No longer availableEstimate: € 80/100