Similar lots by type
-
#385Tommy Hilfiger
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#748
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#203Erard, Paris
Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#1136
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460/480 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016
“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100/150 -
#390Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#320Dupont
Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1106
Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50/80 -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#743
Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20/30 -
#1107Val Saint-Lambert
Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#1139
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150/180 -
#335
Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#380Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#983
Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924
“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1132SBS Solingen
Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#1080
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#284
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1121
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#375Swatch
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#1098
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#370
Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90/120
Other lots in this auction
-
#622Pol. Lombard
“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48cmEstimate: € 50/80 -
#147Volkstedt - Rudolstadt
“Romantisch koppel”. Een groep van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Kleine scheur in de tamboerijn. Omstreeks 1900.
“Couple romantique”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Cheveu dans le tambourin. Vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/280 -
#244R. Leclercq
“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#993
Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.
Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 100/120 -
#654Jacques HervensPeriod: 1890 - 1928
“Mannenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’homme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#266
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 200/300 -
#526
Een paar buffetkasten in Lodewijk XVI-stijl, waarbij één met een centrale paneeldeur onder drie laden en twee uitschuifbare werkbladen en de andere met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, het opzet met twee paneeldeuren naast een centrale gevitreerde deur. Beide met marmeren blad.
Paire de buffets à deux corps d’inspiration Louis XVI dont un à porte pleine centrale sous trois tiroirs et à deux tirettes, l’autre à deux ports pleines et deux tiroirs vers le bas et le dessus à deux portes pleines et une vitrée. Tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#968Val Saint-Lambert
Een design kandelaar. Gemerkt en gelabeld.
Candélabre design. Avec marque et étiquette.No longer availableDim. 19 x 20 cmEstimate: € 70/90 -
#961Val Saint-Lambert
Een art deco coupe in groen glas. Gemerkt.
Coupe art déco en verre vert. Avec marque.No longer availableDim. 32 x 11 cmEstimate: € 50/80 -
#1040Stein
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een jagerspaar in reliëf in meerdere kleuren, onderaan gemerkt King en 3 L.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 30/50 -
#397
Een lot kristal bestaande uit een lampenvoet met kap en pique-fleurs van Val-Saint Lambert en een Italiaanse schaal.
Lot de cristaux comprenant un pied de lampe avec abat-jour et un pique-fleurs de Val Saint-Lambert et un plat italien.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#55
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale robijn van ± 0,25 ct. en kleine briljantjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un rubis central de ± 0,25 ct et de petits brillants.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 400/500