Similar lots by type
-
#604
Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec un paniers et des fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 240/300 -
#830
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150/200 -
#591
Een beeldje van een godheid met een staf en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une crosse et fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 200/240 -
#624
Een beeldje van een geisha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een gebeeldhouwd houten sokkeltje.
Une statue représentant une geisha. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200/300 -
#296Petit à Couvin.
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout met een werk van koper en tin. Eind XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne sculpté. Mouvement en laiton, cadran en cuivre et étain. Vin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 220 x 45 x 30 cmEstimate: € 250/400 -
#825
Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.
Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60/100 -
#317Le Castel
Een kartelklokje van gepolychromeerd en verguld hout, versierd met bloemen.
Petite pendule en bois polychrome et doré à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/50 -
#702
Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.
Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#791
Een paar zittende vissers van deels geglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Deux statues en porcelaine représentant deux pêcheurs chinois. Oeuvre chinoise. Marque à la base, ainsi que numérotage.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 20/30 -
#832F G Stephany à Dinant.
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à cadran en fétain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 200/300 -
#353Swiza
Een kleine schouwpendule van brons in rococostijl.
Petite pendule en bronze de style rococo.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/50 -
#256Gerard Cornelis, Liège
Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 400/500 -
#401Swarovski
Zes diertjes van geslepen kristal: een vlinder, een uil, een muis, een pinguin, een beer en een vis. Elk stuk gepresenteerd op een spiegeltje. We voegen er een lokomotief gemerkt Swarovski en een kaketoe van ruw bergkristal aan toe.
Six petits animaux en cristal taillé: un papillon, un hibou, un souris, un pingouin, un ours et un poisson. Chaque pièce sur son petit miroir de présentation. Nous ajoutons un locomotive à la marque Swarovski et un cacatoès en cristal de roche naturel.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#515
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.
Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#835J. B. Everaert à Bruxelles
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#704
Een kolompendule in Napoleon III-stijl van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van messing en parelmoer. XIXe eeuw.
Une pendule colonne style Napoléon III en bois laqué noir, avec décor incrusté en laiton et nacre. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120/220 -
#223
Pendule van verguld zamac met voorstelling van een violist. Omstreeks 1900. Wijzerplaat gemerkt Foucel (?). Horlogeglas ontbreekt. Compleet met slinger en sleutel.
Pendule en régule doré représentant un violoniste. Vers 1900. Cadran marqué Foucel (?). Verre d’horloge manque. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 120/200 -
#597
Een serie van zes netsukés met voorstelling van diverse beroepen. Japans werk omstreeks 1900.
Une série de six netsukés représentant divers métiers. Oeuvre japonaise, 1900.No longer availableDim. H. 3,5 à 4,5 cmEstimate: € 450/600 -
#743
Een houten schouwpendule. Met sleutel.
Une pendule de cheminée. Avec clé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#824Marriott, Northampton
Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde metalen wijzerplaat. Gemerkt.
Horloge de vestibule en chêne sculpté. Cadran peint à la main. Avec marque.No longer availableDim. h: 228 cmEstimate: € 200/300 -
#821
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.
Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.No longer availableDim. h 142 cmEstimate: € 100/120 -
#634
Een beeldje van een Happy Buddha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue de Happy Bouda. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Suc un socle en bois .No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 60/100 -
#614
Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une piep. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois .No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180/220 -
#822Blaylock, Longtown.
Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotatie. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#270
Een platina ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale smaragd van ± 0,50 ct.
Une bague en platine sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct et une émeraude centrale de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 7,29 gEstimate: € 600/800 -
#392
Een enkele en twee paar koperen kandelaars
Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 40/60 -
#611
Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#131
Een vide poche van deels gepolychromeerd brons, versierd met een druiventros en een spin in reliëf. Omstreeks 1900.
Vide poche partiellement en bronze polychrome décoré d’une grappe de raisins et d’une araignée en relief. Vers 1900.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 30/40 -
#407Nimy
Een kaststel van rood aardewerk, bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet en faïence rouge, comprenant deux vases et une jardinière. Marque à la base.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30/35 -
#479
Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les chevaux Daliniens”.
Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#686
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 98 x 72 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#764
Een houten doosje versierd met
en vier diverse kleine iconen. Recent werk.
Boîte en bois décorée d’une et quatre petites icônes diverses. Travail récent.No longer availableDim. ± 22 x 18 cmEstimate: € 50/60 -
#490
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220/280 -
#56
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. H: 56 cm B: 68 cm D: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#618Garrison MachinjiliPeriod: °1963
“Vrouwentorso”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Gemonogrameerd.
“Torse féminin”. Une statue en Serpentine sculptée. Monogramme.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 150/250 -
#466
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot comprenant trois carpettes nouées main.No longer availableDim. 198 x 53; 119 x 72 & 172 x 88 cmEstimate: € 60/100