Une broche en or jaune 14 carats en forme de chat sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et en émail.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 550 / 650 -
#730Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,99 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,99 ct. Et de deux rubis d'un poids combiné de + - 3,48 ct.No longer availableDim. 6,58 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#15Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 80 / 120 -
#420Een 18 karaats wit gouden schakelketting.
#280Omega Genève AutomaticEen roestvrij stalen herenhorloge zonder polsband.
#375Seiko AutomaticEen roestvrijstalen herenhorloge.
#746Een handgemaakt katoenen wandkleed met een decor van dieren.
Tapisserie en coton à décor d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 250 x 210 cmEstimate: € 100 / 150 -
#69Jacco Boeg“Bloeiende magnolia aan de waterkant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Magnolia en fleurs au bord d’un ruisseau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#163Driedelig theeservies van verzilverd metaal.
Service à thé trois pièces en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 100