#448Een rood metalen kinderpedaalwagen.
#127Paar kandelaars van kwikzilver en glas.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#614Een rechthoekige spiegel met notenhouten lijst.
#158Een brede houten tuinbank.
#154Auguste MusinPeriod: 1852 - 1923“Uitvarende vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche quittant le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 1400 / 1800 -
#663Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes. Gerestaureerd.
Un vase couvercle en porcelaine de Chine, décor de petits fous bleu sur blanc. Restauration.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#27“Sport trainer”. Oud speelgoed in de originele doos.
#640Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
#82Aubert“Vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
Un vase Art-Déco en verre de Boom, décoration peint à la main de fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 30