#659Somville“Meisjesportret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 109/160 buiten de plaat.
”Portrait de jeune fille”. Une lithographie. Signée et numérotée 109/160 hors planche.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 150 / 200 -
#497Een paar bronzen kandelaars in de vorm van palmbomen.
#268M. Wallaert“Christa & Frieda”. Een beeldengroep van terracotta. Gesigneerd.
”Christa & Frieda”. Un groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#527Een paar vaasjes van Imariporselein.
#280Een 18 karaats geel gouden hanger met bijpassende oorbellen bezet met een diamant van ± 0,65 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct et paire de boucles d’oreilles assorties sertis d’un diamant de ± 0,65 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 800 / 1000 -
#616Indo-HerizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#302Alex Van Cuyck“Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#117Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw bloemendecor.
#380Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
#213Hermés Paris“Les Bois de Boulogne”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.
”Les Bois de Boulogne”. Un châle en soie de couleurs. Marque et emballage d’origine.No longer availableDim. 88 x 83 cmEstimate: € 150 / 200