Similar lots by type
-
#126Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#201Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
Une armoire sobre à deux portes en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 113 x 114 x 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#28“Moeder Gods van Kazan”. Een Russisch icoon met messingen oklad.
Mère de Dieu de Kazan . Une icône russe avec oklad en laiton.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#667Een antiek Frans aardewerken pique-fleur en een schaaltje, versierd met bloemendecors. De pique-fleur gerestaureerd.
Une pique-fleur et un bol en faïence de France ancienne, décorés de décors floraux. Le pique-fleur restauré.No longer availableDim. h: 5 & 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#206Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.No longer availableDim. 207 x 152 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#256Een kleine eikenhouten Lodewijk XVI commode met drie grote en een kleine lade. Vroeg XIXe eeuw.
Petite commode Louis XVI en chêne avec trois grands et un petit tiroir. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 88 x 96 x 55 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#354Rémy Cornelissen“Twee personages”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
Deux personnages . Lithographie. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#554Van Dronghe (?)“Mannenportret”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd. XIXe eeuw.
Portrait d'homme . Huile sur toile. Indistinctement signée et datée. XIXème siècle.No longer availableDim. 56 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#451“Visser met jongen”. Een gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
Pêcheur avec garçon . Un okimono en ivoire sculpté. Signé en bas. Première moitié du 20e siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 140 / 200 -
#438Een Hindoeïstisch bronzen beeldje van de godin Kali. Op plexiglazen sokkel gemonteerd.
Une statue hindoue en bronze de la déesse Kali. Montée sur un socle en plexiglas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#641Een zwaardbajonet. Begin XXe eeuw. Met schede.
Une baïonnette d'épée. Début du XXe siècle. Avec gaine.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 80 / 90 -
#381Een Kukri in lederen schede en een Laplandse dolk met benen schede en handvat
Un Kukri en étui de cuir et un poignard de Laponie avec étui et poignée en os.No longer availableDim. l: 33 & 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#284Jan VanrietPeriod: °1948“Lenin in Antwerpen”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1992 achteraan.
Lénine à Anvers . Technique mixte. Signé et daté 1992 au dos.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 160 -
#411Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal taillé clair. Avec bouchons d'origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#674Een lot van twintig geslepen kristallen glazen, bestaande uit vier rodewijnglazen, drie wittewijnglazen, vier aperitiefglazen en vier champagnecoues, alsook twee glazen met groene kelk en drie met rode kelk.
Un lot de vingt verres en cristal taillé, composé de quatre verres à vin rouge, trois verres à vin blanc, quatre verres à apéritif et quatre coues à champagne, ainsi que deux verres avec un calice vert et trois avec un calice rouge.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#485Een lange serveerschotel van zilver. Onduidelijke keuren vermoedelijk Tsjechoslowakije, 800‰. 1375 gram.
Un long plat de service en argent. Poinçons indistincts, probablement la Tchécoslovaquie, 800 ‰. 1375 grammes.No longer availableDim. 65 x 30 cmEstimate: € 600 / 700 -
#151Een barok hoogreliëf van gebronzeerd rood koper, versierd met vruchten, bladeren en engelenkopjes. Wellicht onderdeel van een wandversiering.
Haut-relief baroque en cuivre rouge bronzé, décoré de fruits, de feuilles et de têtes d'anges. Peut faire partie d'une décoration murale.No longer availableDim. 50 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#694MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
Un vase de pâte de verre italienne multicolore.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 50

