Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.
Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.

Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.

Un bâton d'officier du South Lancastershire Regiment en Egypte.
Dim. l: 69 cm
SKU: 2710200071.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #208

    “Danseres”. Een beeld van gepatineerd brons op sokkel van rood en zwart marmer. Naar een werk van Chiparus.

    Danseur . Une image de bronze patiné sur un piédestal de marbre rouge et noir. D'après une oeuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #82
    Hans Reifferscheid

    “Duits bergdorp”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Village de montagne allemand . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #683
    Gobena

    Een afgeplatte bolle art déco vaas in zwart en verguld. Gemerkt.

    Vase art déco sphérique aplati en noir et or. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #766

    Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.

    Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 143 x 93 & 153 x 88 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #258

    Een lot kant-, haak- en borduurwerk.

    Lot de dentelles, crochet et broderie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #316

    Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.

    Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 148 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #605

    Zittende figuur. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.

    Personnages assis. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Afrique centrale.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #448

    Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20.

    Une maquette d'une voiture de course des années 1920.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #151

    Een Engelse Sterling zilveren set met vier borstels, een handspiegel en een kam. In etui.

    Garniture en argent sterling anglais comprenant quatre brosses, un miroir et une peigne. Dans son étui.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #213

    Een bronzen edelhert op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jules Moigniez.

    Cerf en bronze sur socle en marbre noir. D’après l’oeuvre de Jules Moigniez.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #613

    “Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.

    Garçon à la coquille. Sculpture en bronze sur socle en marbre d’après l’oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #484

    “Paar composities”. Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan ‘Del Pezzo’.

    Paire de compositions. Huile sur toile. Attribuées aux versos: Del Pezzo.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 500 / 700
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More