Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.
Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.

Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.

Un bâton d'officier du South Lancastershire Regiment en Egypte.
Dim. l: 69 cm
SKU: 2710200071.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #669

    “Scholier”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd.

    “Ecolier”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé et daté.
    No longer available
    Dim. 21 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #715

    Een Engelse schommelstoel.

    Une chaise berçante anglaise.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #354

    Twee stuks meerkleurig XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een klein pauwstaartbordje en een scheerbekken. Beide gerestaureerd.

    Deux pièces en Delft du XVIIIe siècle multicolores, composées d'une petite queue de paon et d'un bassin de rasage. Tous deux restaurés.
    No longer available
    Dim. Ø: 16,5 cm & b: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #309

    Een reproductie van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.

    Une reproduction de l'affiche Red Star Line d'après Henri Cassiers.
    No longer available
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #566

    Een machinaal geknoopt Belgisch wollen tapijt.

    Tapis mécanique belge en laine.
    No longer available
    Dim. 200 x 300 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #659

    Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.

    Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #575

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289

    Een rechthoekige spiegel met houten lijst, versierd met uitgestoken bloemenmotieven.

    Un miroir rectangulaire avec un cadre en bois, décoré de motifs floraux sculptés.
    No longer available
    Dim. 56 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #141

    Een bronzen beeldje van een klein meisje op een stoel. Achteraan toegeschreven aan Auguste Moreau, maar naar een werk van Juan Clara.

    stATUETTE en bronze d’une petite fille sur une chaise. Attribution à Auguste Moreau au verso mais d’après un oeuvre par Juan Clara.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #311

    Een oude houten karnton.

    Un vieux beurrier en bois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #329

    Een reproducties van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.

    Une reproduction de l'affiche Red Star Line d'après Henri Cassiers.
    No longer available
    Dim. 48 x 67 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #759

    Vijf kruidenpotjes van meerkleurig Duits steengoed.

    Cinq pots à épices en grès allemand multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More