#49Charles Joseph Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Gerooide bomen aan de dorpsrand”. Olieverf op doek. Op te frissen.
Arbres arrachés à l'orée du village . Huile sur toile. A rafraîchir.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#666HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zeven mirhabs.
#362Een paar kuipfauteuils met cannage.
#602KonicaEen analoog fototoestel met Hexonon zoom en met een extra Osawa MG-lens en een flash. In tasje.
Caméra à photographies analogue avec zoom Hexonon et avec une lentille extra Osawa MG et flash. Dans un sac de Osawa.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#606Vitra“Baobab”. Een designbureau van groen kunststof naar ontwerp van Philippe Starck.
#319Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.
#344Een houten kolompendule met inlegwerk. Met slinger en sleutel
#84Twee barokke meubelpaneeltjes van gebeeldhouwd, verguld en gepolychromeerd hout.
#180Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart met pijl bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#486Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#314Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
#265Een 18 karaats geel gouden ketting met 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or blanc et jaune 18 carats serti d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 300 / 400