#16Twee in elkaar passende bijzettafeltjes, versierd met sober inlegwerk. Met glazen blaadjes.
Deux tables de gigogne aux incrustations sobres. Avec tablettes en verre.No longer availableDim. b: 56 & 43 cmEstimate: € 25 / 35 -
#161Een XIXe eeuws Russisch icoontje met voorstelling van Christus. In kistje achter glas. De messingen riza apart ingekaderd.
Icône russe du XIXe siècle représentant le Christ, dans un petit coffret et sous verre. Le riza en laiton encadré séparément.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#444“Bloemen”. Gouache op papier. Draagt handtekening en datering 1964.
“Fleurs”. Gouache sur papier. Porte une signature et la date 1964.No longer availableDim. 34,5 x 12 cmEstimate: € 50 / 80 -
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,96 ct.No longer availableDim. 8,04 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#106Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl met bijpassend voetbankje met roze bekleding.
Paire de fauteuils en noyer de style Régence et pouf assorti, recouverts en rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#624Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische burgerwacht.
Shako d’officier de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#284Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
Lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets, boucles d’oreilles, broches e.a.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#801DelvauxEen zwart boxkalfslederen pochette. In draagtas.
#94“Zeventiende eeuws landschap met boerderijen”. Olieverf op paneel.
“Paysage du XVIIe siècle avec fermes”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 14,5 x 19,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#76Een gebeeldhouwd notenhouten salontafel in barokke stijl. Met glazen blad.
Table de salon en noyer sculpté de style baroque. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 105 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#594Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
Shako belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120