Similar lots by type
-
#365Kosta BodaEen designschaal van kleurloos Zweeds kristal, model 77710 naar ontwerp van Goran Warff.
Un bol design en cristal suédois incolore, modèle 77710 d'après un dessin de Goran Warff.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#495Een lange zilveren schotel met geaccoleerde rand. Tsjechoslowaakse keur. Vijfde gehalte, 800‰. 1949 - 1955. 1105 gram.
Un long plat en argent avec un bord assorti. Poinçon tchécoslovaque. Cinquième année, 800 ‰. 1949 - 1955. 1105 grammes.No longer availableDim. 48 x 29 cmEstimate: € 500 / 600 -
#410Een lot van vijf sets kopjes en schoteltjes, waarbij drie van 800‰ en twee van 900‰ zilver. 970 gram bruto.
Un lot de cinq ensembles de tasses et soucoupes, trois de 800 ‰ et deux de 900 ‰ d'argent. 970 grammes bruts.No longer availableDim. Ø: 6 - 14 cmEstimate: € 400 / 500 -
#550Een geajoureerd zilveren broodmandje. Nederland, 835‰. 590 gram.
Une corbeille à pain en argent ajouré. Pays-Bas, 835 ‰. 590 grammes.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 250 / 300 -
#241Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#515Een ovale serveerschotel van 800‰ zilver. Gemerkt van Wolfers. 1420 gram.
Un plat de service ovale en argent à 800 ‰. Marqué par Wolfers. 1420 grammes.No longer availableDim. 50 x 33 cmEstimate: € 600 / 750 -
#465Een ronde zilveren schotel met geaccoleerde rand. Tsjechoslowaakse keuren. Vijfde gehalte, 800‰. 1929 - 1942. 845 gram.
Un plat rond en argent avec un bord en accolade. Poinçons tchécoslovaques. Cinquième année, 800 ‰. 1929 - 1942. 845 grammes.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 350 / 400 -
#405Een lot Tsjechoslowaaks zilver (Totaal 1115 gram):- Zes onderzetters met flessenzetter. 800‰, 1922 - 1929.- Servetring. 800‰. Bohemen/ Moravië 1942 - 1949.- Sauskom. 800‰, 1929 - 1942.
Un lot d'argent tchécoslovaque (Total 1115 grammes): - Six sous-verres avec sertisseur de bouteilles. 800 ‰, 1922 - 1929. - Rond de serviette. 800 ‰. Bohême / Moravie 1942 - 1949. - Sauskom . 800 ‰, 1929 - 1942.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#610Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal met groen decor. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé à décor vert. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 70 / 90 -
#700Een vijfarmig Venetiaans luchtertje, versierd met kristallen pendeloques. We voegen er twee gelijkaardige appliques aan toe.
Une lampe vénitienne à cinq bras, décorée de pendeloques en cristal. Nous ajoutons deux appliques similaires.No longer availableDim. h: 60 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#525Twee schotels van 800‰ met geaccoleerde rand. 2235 gram.
Deux soucoupes de 800 ‰ avec un bord accentué. 2235 grammes.No longer availableDim. b: 40 & 50 cmEstimate: € 900 / 1200 -
#505Een ovale serveerschotel van 800‰ zilver. gemerkt van Delheid. 970 gram.
Un plat de service ovale en argent à 800 ‰. Marqué par Delheid. 970 grammes.No longer availableDim. 43 x 29 cmEstimate: € 400 / 500 -
#485Een lange serveerschotel van zilver. Onduidelijke keuren vermoedelijk Tsjechoslowakije, 800‰. 1375 gram.
Un long plat de service en argent. Poinçons indistincts, probablement la Tchécoslovaquie, 800 ‰. 1375 grammes.No longer availableDim. 65 x 30 cmEstimate: € 600 / 700 -
#540Twee zilveren kommen. 800‰. 545 gram.
Deux bols en argent. 800 ‰. 545 grammes.No longer availableDim. Ø: 18,5 & 21,5 cmEstimate: € 250 / 300 -
#455Een zilveren schenkkan. Mexicaans werk, Sterling zilver. 885 gram.
Un pichet en argent. Travail mexicain, argent sterling. 885 grammes.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 350 / 450 -
#458Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#545Een ronde zilveren serveerschotel. Zonder keuren, maar getest. 1170 gram.
Un plat de service rond en argent. Pas de poinçons, mais testé. 1170 grammes.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 450 / 550 -
#674Een lot van twintig geslepen kristallen glazen, bestaande uit vier rodewijnglazen, drie wittewijnglazen, vier aperitiefglazen en vier champagnecoues, alsook twee glazen met groene kelk en drie met rode kelk.
Un lot de vingt verres en cristal taillé, composé de quatre verres à vin rouge, trois verres à vin blanc, quatre verres à apéritif et quatre coues à champagne, ainsi que deux verres avec un calice vert et trois avec un calice rouge.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#535Een zilveren serveerschotel. 800‰, vermoedelijk Belgisch. 1465 gram.
Un plat de service en argent. 800 ‰, vraisemblablement belge. 1465 grammes.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 650 / 750 -
#435Een gehamerd zilveren milieu de table met houten handvatten en met glazen recipiënt. 800‰. 760 gram bruto zonder recipiënt.
Un milieu de table en argent martelé avec poignées en bois et avec récipient en verre. 800 ‰. 760 grammes brut sans récipient.No longer availableDim. 34 x 20 cmEstimate: € 300 / 320 -
#555Een reeks van tien onderzetters/ schoteltjes van 800‰ zilver, versierd met Lodewijk XV- motieven. Gemerkt van Wolfers. 1655 gram.
Un ensemble de dix sous-verres / soucoupes en argent 800 ‰, décorés de motifs Louis XV. Marqué de Wolfers. 1655 grammes.No longer availableDim. Ø: 15,5 cmEstimate: € 750 / 850 -
#248Val St. LambertEen grote vaas van roze kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
Un grand vase en cristal rose. Marqué en bas. Eclat à la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een zesarmige kandelaar van 800‰ zilver. Tsjechowlowakije, 1929 - 1942. Makersmerk ‘Br. Klein’. 995 gram.
Un chandelier à six bras en argent 800 ‰. Tchécoslovaquie, 1929 - 1942. Poinçon de fabricant Br. Klein . 995 grammes.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 400 / 500 -
#698Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un cendrier en cristal doublé mauve taillé. Probablement Val St. Lambert, mais non marqué.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#314Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-19812 gravures, beide gesigneerd buiten de plaat en met droogstempel:- “Melkmeisje”. (12,5 x 9,5 cm)- “Poort naar Antwerpen”. (21 x 16,5 cm).
2 gravures, toutes deux signées à l'extérieur de la planche et en relief: - Laitière . (12,5 x 9,5 cm) - Porte d'Anvers . (21 x 16,5 cm))No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#667Een antiek Frans aardewerken pique-fleur en een schaaltje, versierd met bloemendecors. De pique-fleur gerestaureerd.
Une pique-fleur et un bol en faïence de France ancienne, décorés de décors floraux. Le pique-fleur restauré.No longer availableDim. h: 5 & 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#400Bormioli Rocco, Italia.Een fruitschaal en twee kommetjes van kleurloos glas met verzilverde monturen. De kommetjes gemerkt. Jaren ‘60.
Un bol de fruits et deux bols en verre incolore avec des cadres en métal argenté. Les bols sont marqués. Années 1960.No longer availableDim. Ø: 12 & 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#576Een partij Belgische zilveren munten: Leopold II (17 x 50 ct, 5 x 1 F, 6 x 2 F, 5 x 5 F), 6 x 5 Ecu 1987, 3 x Leopold III 50 F, 6 x Boudewijn I 50 F, 1 x 250 F, 1 x 500 F (geen zilver), 2 x Karel 100 F, 2 x Astrid 250 F, 3 x 20 jaar K.B.S. 250 F.
Lot de pièces belges en argent: Léopold II (17 x 50 ct, 5 x 1 F, 6 x 2 F, 5 x 5 F), 6 x 5 Ecu 1987, 3 x Léopold III 50 F, 6 x Baudouin I 50 F, 1 x 250 F, 1 x 500 F (pas de l’argent), 2 x Prince Karel 100 F, 2 x Astrid 250 F, 3 x 20 ans F.R.B.. 250 F.No longer availableDim. 680 g AGEstimate: € 270 / 320 -
#340Drie kleine dameszakhorloges met 18 K. geelgouden kasten en witte geëmailleerde wijzerplaten. Te reviseren.
Trois petites montres de poche pour femmes en or jaune 18 K. Cadrans en émail blanc. A reviser.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#331Een glazen vaas met verguld disteldecor. Boheems glas.
Un vase en verre à décor de chardons doré. Verre de Bohême.No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 30 / 60 -
#371Drie stuks brons, waaronder een Boeddhahoofd op houten sokkel.
Trois pièces de bronze, dont une tête de Bouddha sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 24, 25 & 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#463Een paar vaasjes met een cloisonné decor van een vogel in een bloeiende pioenstruik op koper.
Paire de vases à décor cloisonné représentant un oiseau dans un buisson de pivoines en fleurs sur cuivre.No longer availableDim. h: 21,6 cmEstimate: € 120 / 140 -
#64E. BraemsDrie kleine landschappen op paneel. Gesigneerd.
Trois petits paysages sur panneau. Signés.No longer availableDim. 15 x 20 & 18 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#645Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
Une petite lampe de hall avec abat-jour en verre de style Art Déco.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 25 / 40 -
#492“Kinderpopje en meisje”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram en datum 1959.
Enfant poupée et fille . Technique mixte sur papier. Porte un monogramme et date 1959.No longer availableDim. 49 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#283MakkumEen pauwstaartbord met gele rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette à décor à l’eventail avec une bordure jaune. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 30 / 50



