Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een olie- en azijnstelletje met mosterdpot van blauw en wit aardewerk met een immortelle de Saxe-decor.
Een olie- en azijnstelletje met mosterdpot van blauw en wit aardewerk met een immortelle de Saxe-decor.

Een olie- en azijnstelletje met mosterdpot van blauw en wit aardewerk met een immortelle de Saxe-decor.

Une garniture à condiments comprenant un pot à moutarde, huilier et vinaigrier, en faïence blanche et bleue, avec un décor immortelle de saxe.
SKU: 2410170621.
Category: Aardewerk.
Auction day: 25 October 2017 19:00
Catalogue #621
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #377

    Een vaas van beschilderd glas en één van Frans aardewerk, beide gemonteerd als lamp. De tweede onderaan gemerkt.

    Un vase en verre peint et un autre en faïence française, les deux montés en lampe et la deuxième avec marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #328

    Een schotel en een bord van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. De eerste gemerkt ‘Carltonware’, het andere van Wedgewood naar een ontwerp van Clarice Cliff.

    Un plat et une assiette en faïence polychrome à décor de fleurs. Le premier marqué Carltonware, l’autre par Wedgewood d’après un modèle de Clarice Cliff.
    No longer available
    Dim. b: 32 & Ø: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #167
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #107

    Een balustervaas van meerkleurig Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en faïence polychrome de Gouda. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111
    Jan Cockx
    Period: 1891-1976

    Een bord van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.

    Assiette en grès polychrome. Signature au verso.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #43

    Een lot van 13 verschillende honingpotten, waarvan enkele van Méli. Eén met gerestaureerd deksel.

    Lot de treize pot à miel, dont certains à la marque Méli. Un couvercle restauré.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #61

    Een lot van zes stuks Belgisch aardewerk.

    Lot de six objets en faïence belge.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #748
    BOCH

    Zeldzaam stuk in vorm van een gestileerde eend . Geelgroen met gouden accenten. Met label.

    Pièce rare en forme de canard stylé. Jaune-vert et accents dorés. Porte une étiquette.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm L: 32 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #53

    Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.

    Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.
    No longer available
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #158
    F. Moulaers

    “Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.

    “Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #273

    Een schouwpendule in rococostijl van verguld brons en kobaltblauw aardewerk, versierd met leeuwen en wapenschilden. Werk vervangen, maar origineel aanwezig. Beschadiging aan de achterkant van de voet. Omstreeks 1900.

    Une pendule de cheminée en style Rococo en bronze doré et faïence bleu cobalt, décoration de lions et armes. Oeuvre restaurée mais les origines sont apparentes. Dégât à l’arrière du pied. ‘1900.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561
    D Lorein
    Period: 12/01/92

    Aardewerken vrouwelijke torso.

    Un torse féminin en terre cuite.
    No longer available
    Dim. H: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #451

    Twee haantjes van groen geglazuurd pijpaarde.

    Deux coqs en terre de pipe à glaçure verte.
    No longer available
    Dim. H 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #357

    Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.

    Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #741

    Aardewerken beeld. Meisje met bloemenmand. XXe eeuw.

    Une figure en terre cuite représentant une jeune fille et son panier à fleurs. XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #103

    Een paar vazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Gemerkt van de Porseleinen bijl. XVIIIe eeuw. Deksels ontbreken.

    Paire de vases en faïence de Delft bleue et blanche. Marque de la Porseleyne Byl. XVIIIe siècle. Couvercles manquent.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #311

    Tsjechisch aardewerk. Mandje en vaas.

    Panier et vase en faïence tchécoslovaque.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #147

    Een poserende dame van terracotta met bronskleurige patina.

    Dame posant. Sculpture en terre cuite à patine bronzée.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #323

    Een lot van zes stuks Belgisch aardewerk.

    Lot de six pièces en faïence belge.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #27

    Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.

    Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #88

    Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Frankrijk, XIXe eeuw.

    Pot à tabac en faïence bleue et blanche à couvercle en laiton. France, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #761
    Boch

    Zwarte, geribde vaas. Gemerkt nr 1330.

    Un vase à rayures noir. Porte la marque n° 1330.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #3
    Moorcroft

    Een klein ovaal vaasje van meerkleurig aardewerk met een bloem in het decor.

    Petit vase ovale en faïence polychrome décoré d’une fleur.
    No longer available
    Dim. b: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7

    Drie Engelse borden uit de reeks ‘Cry of London’. De eerste twee gemerkt van Crown Devon en één van Adams.

    Trois assiettes de la série “Cry of London”. Deux avec marque Crown Devon et une Adams.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #409
    Dirk Baksteen

    “Hoeve”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1942 buiten de plaat.

    “Fermette”. Une eau-forte. Signée et datée 1942 hors planche.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 16,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #318
    Daum, France

    Een kandelaar van kleurloos kristal met twee armen. Gemerkt.

    Candélabre en cristal incolore à deux bras. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #313

    Een likeur set van kristal bestaande uit een dienblad, twee karaffen en negen glazen. Versierd met vergulde bloemen en met en groene schijn.

    Garniture à liqueur en cristal vert clair comprenant un plateau, deux carafes et neuf verres. Décor de fleurs dorées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #654
    G. Wymans

    “Mannelijk naakt”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.

    “Nu masculin”. Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 54 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #81

    Een paar art deco vazen van zachte pasta met geometrisch motief.

    Paire de vases art déco en pâte tendre à motif géométrique.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden geweven armband.

    Un bracelet tissé en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 1,41 g
    Estimate: € 25 / 50
  • #235

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #394
    Jules Van Ael

    “Hoevezicht.” en “Weidezicht”. Twee etsen, gesigneerd buiten de plaat. We voegen er een litho ‘Zoete Vaart’ aan toe.

    “Paysage Fermier” & “Paysage de prairie”. Deux eaux-fortes, signées hors planche. Nous ajoutons une lithographie: “ Zoete Vaart”.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #298

    Art nouveau coupe met koper interieur. Versiering van klaprozen. Verzilverd.

    Une coupe Art nouveau avec intérieur en cuivre. Décoration de pavots. Argentée.
    No longer available
    Dim. H:17cm; b: 24cm;l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #132

    “Mediterraan landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Leroy.

    “Paysage méditerranéen”. Huile sur panneau. Porte une signature: Leroy.
    No longer available
    Dim. 49x 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #168

    Een kinderbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau. Genummerd.

    Un buste d’enfant en bronze patiné d’après une oeuvre de Moreau. Numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #735
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters Leielandschap”. Een kleurenets naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 136/350 buiten de plaat.

    “Paysage hivernal de la Lys”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 136/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 70 / 90
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More