Similar lots by type
-
#748BOCH
Zeldzaam stuk in vorm van een gestileerde eend . Geelgroen met gouden accenten. Met label.
Pièce rare en forme de canard stylé. Jaune-vert et accents dorés. Porte une étiquette.No longer availableDim. H: 20 cm L: 32 cmEstimate: € 36/40 -
#147
Een poserende dame van terracotta met bronskleurige patina.
Dame posant. Sculpture en terre cuite à patine bronzée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/180 -
#328
Een schotel en een bord van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. De eerste gemerkt ‘Carltonware’, het andere van Wedgewood naar een ontwerp van Clarice Cliff.
Un plat et une assiette en faïence polychrome à décor de fleurs. Le premier marqué Carltonware, l’autre par Wedgewood d’après un modèle de Clarice Cliff.No longer availableDim. b: 32 & Ø: 21 cmEstimate: € 60/100 -
#167Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#741
Aardewerken beeld. Meisje met bloemenmand. XXe eeuw.
Une figure en terre cuite représentant une jeune fille et son panier à fleurs. XXième siècle.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 32/40 -
#761Boch
Zwarte, geribde vaas. Gemerkt nr 1330.
Un vase à rayures noir. Porte la marque n° 1330.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#3Moorcroft
Een klein ovaal vaasje van meerkleurig aardewerk met een bloem in het decor.
Petit vase ovale en faïence polychrome décoré d’une fleur.No longer availableDim. b: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#61
Een lot van zes stuks Belgisch aardewerk.
Lot de six objets en faïence belge.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 35/50 -
#111Jan CockxPeriod: 1891-1976
Een bord van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Assiette en grès polychrome. Signature au verso.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#273
Een schouwpendule in rococostijl van verguld brons en kobaltblauw aardewerk, versierd met leeuwen en wapenschilden. Werk vervangen, maar origineel aanwezig. Beschadiging aan de achterkant van de voet. Omstreeks 1900.
Une pendule de cheminée en style Rococo en bronze doré et faïence bleu cobalt, décoration de lions et armes. Oeuvre restaurée mais les origines sont apparentes. Dégât à l’arrière du pied. ‘1900.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#323
Een lot van zes stuks Belgisch aardewerk.
Lot de six pièces en faïence belge.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 50/60 -
#451
Twee haantjes van groen geglazuurd pijpaarde.
Deux coqs en terre de pipe à glaçure verte.No longer availableDim. H 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#43
Een lot van 13 verschillende honingpotten, waarvan enkele van Méli. Eén met gerestaureerd deksel.
Lot de treize pot à miel, dont certains à la marque Méli. Un couvercle restauré.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#377
Een vaas van beschilderd glas en één van Frans aardewerk, beide gemonteerd als lamp. De tweede onderaan gemerkt.
Un vase en verre peint et un autre en faïence française, les deux montés en lampe et la deuxième avec marque sous la base.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 40/50 -
#311
Tsjechisch aardewerk. Mandje en vaas.
Panier et vase en faïence tchécoslovaque.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 20/40 -
#88
Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Frankrijk, XIXe eeuw.
Pot à tabac en faïence bleue et blanche à couvercle en laiton. France, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#158F. Moulaers
“Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.
“Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/50 -
#107
Een balustervaas van meerkleurig Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence polychrome de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#357
Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.
Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40/60 -
#561D LoreinPeriod: 12/01/92
Aardewerken vrouwelijke torso.
Un torse féminin en terre cuite.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#7
Drie Engelse borden uit de reeks ‘Cry of London’. De eerste twee gemerkt van Crown Devon en één van Adams.
Trois assiettes de la série “Cry of London”. Deux avec marque Crown Devon et une Adams.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#103
Een paar vazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Gemerkt van de Porseleinen bijl. XVIIIe eeuw. Deksels ontbreken.
Paire de vases en faïence de Delft bleue et blanche. Marque de la Porseleyne Byl. XVIIIe siècle. Couvercles manquent.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/70 -
#53
Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.
Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.No longer availableDim. H 41 cmEstimate: € 40/50 -
#27
Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.
Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.No longer availableEstimate: € 20/40
Other lots in this auction
-
#508
Een netsuké “Kraanvogels”. Japan, eerste kwart XXste eeuw.
Netsuké “Grues”. Japon, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#422Jakob Smits
“Dorpszicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue sur le village”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 13,5 cmEstimate: € 25/35 -
#255
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. et saphirs rose ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 1000/1200 -
#615
Abbé DE SAINT-MARTIN, Etablissements de Saint Louis suivant le texte original, Paris, 1786. In-8vo, lederen band, voorplat gelost.
Abbé DE SAINT-MARTIN, Etablissements de Saint Louis suivant le texte original, Paris, 1786. In-8vo, reliure cuir, Premier plat détaché.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#683
Gevarieerd lot boeken uit de XIX°e eeuw. Bevattende o.a. het complete oeuvre van Lord Byron, vier delen, franstalig. Een biografisch woordenboek van Nederland uit 1886, 2 werken van Cd Busken Huet etc. Gebonden en in goede staat.
Lot varié de livres du XIXe siècle. Comprenant e.a. l’oeuvre complète de Lord Byron en quatre volumes, francophone. Un dictionnaire des Pays-Bas de 1886; deux oeuvres par Busken Huet etc. Bonne reliure, bon état.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#51
Een houten kistje voor twee flessen met imitatie krokodillenlederen bekleding.
Coffret à vin pour deux bouteilles décoré d’imitation de croco.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#746
Cl. PRUDHOMME, Nouveau stile du Chatelet de Paris et de toutes les jurisdictions ordinaires du Royaume, Paris, 1771. In-quarto, bruine lederen band.
Cl. PRUDHOMME, Nouveau stile du Chatelet de Paris et de toutes les jurisdictions ordinaires du Royaume, Paris, 1771. In-quarto, reliure cuir brun.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#342Caroline Claes
“Straatzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“ Vue sur la rue”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée mais date illisible.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#390
Een halssnoer van ivoor met bijpassende armband.
Un collier et bracelet assorti en ivoire.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#702René VerisPeriod: °1940
“Morbide 4e staat”. Een ets. Kunstenaarsproef, gesigneerd buiten de plaat.
“Morbide 4e état”. Une eau-forte, épreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 30/35 -
#125
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en hartvormige robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 6,40 ct.
Paire de boucles d’oreille en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et de rubis en forme de coeur ayant un poids total de ± 6,40 ct.No longer availableDim. 6,85 gEstimate: € 1600/1800 -
#541
Een beeld van een Chinese wijze met een bloementuil. Chinees werk, begin XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Statuette d’un sage chinois avec branche fleurie. Travail chinois, début du XXe siècle. Sur socle en bois sculpté.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 400/600