#514“Chinees landschap.” Acryl op scroll. Draagt handtekening.
”Paysage chinois”. Acrylique sur parchemin. Porte une signature.No longer availableDim. B 81 cmEstimate: € 50 / 80 -
Une petite théière en porcelaine de Chine, décor de branches en floraison en cartouches sur fond poudré bleu.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#406Een grote suikertang van zilver met Franse keuren en een kleine gemerkt M&N. Twee zilveren vaatjes zonder glas, een taartschep met zilveren handvat en een kleine kandelaar. Chester 1908.
Une grande pince à sucre au poinçons françaises et une plus petite pince à sucre avec marque M&N. Deux petits tonneaux sans verre, une pelle à tarte avec manche en argent et un petit candélabre. Chester 1908.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 30 / 40 -
#849Een set van zes likeurglaasjes met karaf op een dienblad. Interbellum.
#727Een deels gepolychromeerde houten gans.
Une oie en bois partiellement polychrome.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#544“Astre et désastre.” Gemengde techniek op papier. Achteraan onduidelijk gesigneerd.
”Astre et désastre”. Techniques mixtes sur papier. Signature illisible au dos.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#150Een 14 karaats wit gouden geweven ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une chaîne en or blanc 14 ct tissé et pendentif en forme de croix sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 11,48 gEstimate: € 700 / 800