Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een olielamp in polychroom porselein en messing. Omgevormd tot lamp. Met coupe van melkglas.

Een olielamp in polychroom porselein en messing. Omgevormd tot lamp. Met coupe van melkglas.

Une lampe à huile en porcelaine polychrome et laiton. Montée en lampe, la coupe est en verre de lait.
Dim. ± 70 cm
SKU: 2901190118.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #62
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Begijn aan open raam”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 284/300.

    ”Béguine auprès d’une fenêtre”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #398

    Een lot met betrekking tot Belgisch Congo, bestaande uit een een stadsplan van Léopoldville uit 1958, Een boek naar aanleiding van het vijftig jarig bestaan van de Union Minière du Haut-Katanga, een boek “Belgisch Kongo” van Francis Lambin, uitgegeven bij Cuypers te Brussel in 1948 en een een aandeelbewijs van de ‘Société des Mines d’Or de Kilo-Moto’.

    Un lot en relation au Congo Belge, comprenant un plan de ville de Léopoldville de 1958, un livre en relation avec l'existence des 50 ans de l’Union Minière du Haut-Katanga, un livre “ Belgisch Kongo” par Francis Lamin, édition Cuypers à Bruxelles en 1948 et une obligation de la Société des Mines d’Or de Kilo-Moto.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #542

    “Bloemen”. Olieverf op doek, gemaroufleerd. Draagt een handtekening: Altink.

    ”Fleurs”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature: Altink.
    No longer available
    Dim. 49 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #724
    Fons De Roeck

    “Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Pêcheur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #287
    Legras

    Een glazen lampenvoet van met een gegraveerd bladerdecor met messingen montuur. Kap manco. Gesigneerd.

    Un pied de lampe en verre, décor gravé de feuilles et monture en laiton. Sans abat-jour. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #644

    “Rabbijn”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mané Katz.

    ”Rabbin”. Huile sur toile. Porte la signature: Mané Katz.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #617

    “Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Guerrier dormant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532

    “Compositie met gezicht.” Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening: Wolvekamp ‘61.

    ”Composition et visage”. Techniques mixtes sur papier. Signature: Wolvekamp ‘61.
    No longer available
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #667

    Twee glazen snuffbottles, waarbij één met een rood reliëfdecor van een draak, en het andere met een handgeschilderd decor van krijgers.

    Deux flacons en verre, dont un au relief rouge dragon et l’autre décor peint à la main de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 6,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #380

    Zes verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.

    Six colliers de perles couleurs différents.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #77
    Pillivuyt

    Een paar porseleinen siervazen met handgeschilderde bloemendecors op een groene fond en met vergulde versieringen.

    Une paire de vases, décor peint à la main sur fond vert et décorations dorées.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #56

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Gemonteerd als lampenvoet.

    Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More