Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een olielamp van blauwwit aardewerk en messing. Geconverteerd op elektriciteit.

Een olielamp van blauwwit aardewerk en messing. Geconverteerd op elektriciteit.

Une lampe à huile en faïence bleu-blanc et laiton. Transformée à l’électricité.
Dim. h: 73 cm
SKU: 2604220576.
Categories: Aardewerk, Koper, Verlichting.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #576
Estimate: € 60 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #636
    Marlotte

    Een lot van drie stuks aardewerk met groen kobaltdecor. Gemerkt.

    Lot de trois pièces en faïence à décor vert cobalt. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 3, 13 & 14 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #588

    Een design vaas van geglazuurd aardewerk.

    Un vase design en faïence émaillée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #316

    Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.

    Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #668

    Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.

    Une petite lampe dn albâtre avec un oeuf d'autruche comme abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #523

    “Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.

    Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #517

    Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.

    Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 142 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #598

    Een bordje van keramiek. Gemonogrammeerd op de achterkant.

    Une assiette en céramique. Monogrammé au dos.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #687

    Een paar zittende hondjes van crackleware.

    Une paire de chiens assis en faïence craquelés.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #679

    Een recente schemerlamp met gekleurd glazen kap op deels zwartgepatineerd houten voet met drie zuiltjes en de rand versierd met ingelegd kubusmotief.

    Lampe de table récente à abat-jour en verre coloré sur un socle en bois patiné en partie noir à trois colonnes et le bord orné d'un motif de cubes incrusté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #498

    Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.

    Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #549

    Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.

    Lustre à six branches en cuivre et cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #263
    Quimper

    Een vaasje en een jardinière van Quimper, we voegen er een aardewerken schotel met een boogschuttersdecor aan toe.

    Un vase de quimper et une jardinière, on ajoute un plat en faïence à décor d'archer.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm - 23 cm Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #458

    Een art deco vaas van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un vase art déco en terre vernissée. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #268

    Een grote aardewerken vaas met een bloemendecor.

    Un grand vase en faïence à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 53,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #554

    Een antieke koperen luchter met drie dubbele lichtpunten met glazen kapjes en het geheel versierd met putti en ramskoppen.

    Lustre ancien en cuivre à trois points lumineux doubles avec abat-jour en verre et le tout décoré de putti et de têtes de bélier.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #484

    Een Venetiaans glazen luchter met zes lichtarmen en versierd met glazen bloemen en bladeren. Twee bladeren manco.

    Un lustre en verre vénitien à six bras de lumière et décoré de fleurs et de feuilles en verre. Deux feuilles manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #474

    Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.

    Lustre à six branches en cuivre et cristal.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #601

    Een paar geglazuurd aardewerken vazen.

    Paire de vases en terre vernissée.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #205

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #340

    Een paternoster van parelmoer.

    Un chapelet en nacre.
    No longer available
    Dim. l: 68 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #287

    Een lot van acht borden en twee schotels van Oost-Frans aardewerk. XIXe eeuw.

    Lot de huit assiettes et deux soucoupes en faïence de l’Est. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 22cm - 27,5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #479

    Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #350

    Vijf verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.

    Cinq colliers différents sertis de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #354
    Goebel, Germany

    Een achtdelig kerstkoor van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Un chœur de Noël en huit parties de faïence blanche monochrome conçu par M.I. Hummel. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm - 8 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #663

    Een kleine vaas op voet van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Bijgevoegd een grotere vaas in donkerrood met geslepen decor.

    Un petit vase sur piédouche de cristal bleu doublé et taillé. On y joint un vase plus grand en rouge foncé avec un décor taillé.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #221
    Cristal Artisanat de Lorraine

    Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un seau à champagne en cristal incolore taillé. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #22

    Een lot postzegels in twee albums. Voornamelijk Europa. Bijgevoegd een sigarenbandjes verzamelalbum.

    Lot de timbres dans deux albums. Europe principalement. On y joint un album de collection de bagues de cigares.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #447

    Een grote gemberpot van blauw en wit Chinees porselein. Met porseleinen deksel. Decor van guirlandes en met dieren in uitsparingen. Onderaan gemerkt. Met zwarte houten sokkel.

    Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Avec couvercle en porcelaine. Décor de guirlandes et d'animaux dans des renfoncements. Marqué en bas. Avec socle en bois noir.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #105
    Val Saint-Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. De grootste gemonteerd als lamp.

    Deux vases en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas. Le plus grand monté en lampe.
    No longer available
    Dim. H. 27 & 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #612
    Philip

    “Moderne compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.

    "Composition moderne". Huile sur toile. Signée et datée '72.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183
    Val Saint-Lambert

    Een grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.

    Un grand pied de lampe en cristal torsadé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette. Hauteur sans monture, avec grand abat-jour.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222
    Tuur De Rijbel
    Period: 1927 - 2017

    “Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme au printemps". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #317
    Capodimonte

    “Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    "Couple avec oiseaux". Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #109
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeves bij de plas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Fermes au bord de l'étang". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #659

    “Aziatisch landschap met badende personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage asiatique avec personnages baigneurs". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #445

    Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.

    Un porte-plante chinois en bois dur avec plateau en cloisonné.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm Ø: 43 cm
    Estimate: € 220 / 240
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More