Similar lots by type
-
#636MarlotteEen lot van drie stuks aardewerk met groen kobaltdecor. Gemerkt.
Lot de trois pièces en faïence à décor vert cobalt. marqué.No longer availableDim. h: 3, 13 & 14 cmEstimate: € 25 / 40 -
#588Een design vaas van geglazuurd aardewerk.
Un vase design en faïence émaillée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 36 / 40 -
#316Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.
Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#668Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.
Une petite lampe dn albâtre avec un oeuf d'autruche comme abat-jour.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#523“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#517Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.No longer availableDim. h: 142 cmEstimate: € 140 / 220 -
#598Een bordje van keramiek. Gemonogrammeerd op de achterkant.
Une assiette en céramique. Monogrammé au dos.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#687Een paar zittende hondjes van crackleware.
Une paire de chiens assis en faïence craquelés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#679Een recente schemerlamp met gekleurd glazen kap op deels zwartgepatineerd houten voet met drie zuiltjes en de rand versierd met ingelegd kubusmotief.
Lampe de table récente à abat-jour en verre coloré sur un socle en bois patiné en partie noir à trois colonnes et le bord orné d'un motif de cubes incrusté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#498Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#549Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
Lustre à six branches en cuivre et cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#263QuimperEen vaasje en een jardinière van Quimper, we voegen er een aardewerken schotel met een boogschuttersdecor aan toe.
Un vase de quimper et une jardinière, on ajoute un plat en faïence à décor d'archer.No longer availableDim. h: 6 cm - 23 cm Ø 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#458Een art deco vaas van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase art déco en terre vernissée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#268Een grote aardewerken vaas met een bloemendecor.
Un grand vase en faïence à décor floral.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#554Een antieke koperen luchter met drie dubbele lichtpunten met glazen kapjes en het geheel versierd met putti en ramskoppen.
Lustre ancien en cuivre à trois points lumineux doubles avec abat-jour en verre et le tout décoré de putti et de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#484Een Venetiaans glazen luchter met zes lichtarmen en versierd met glazen bloemen en bladeren. Twee bladeren manco.
Un lustre en verre vénitien à six bras de lumière et décoré de fleurs et de feuilles en verre. Deux feuilles manquantes.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#474Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
Lustre à six branches en cuivre et cristal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 35 / 45 -
#601Een paar geglazuurd aardewerken vazen.
Paire de vases en terre vernissée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#205Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#340Een paternoster van parelmoer.
Un chapelet en nacre.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 25 / 50 -
#287Een lot van acht borden en twee schotels van Oost-Frans aardewerk. XIXe eeuw.
Lot de huit assiettes et deux soucoupes en faïence de l’Est. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 22cm - 27,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#479Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#350Vijf verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
Cinq colliers différents sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#354Goebel, GermanyEen achtdelig kerstkoor van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Un chœur de Noël en huit parties de faïence blanche monochrome conçu par M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cm - 8 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#663Een kleine vaas op voet van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Bijgevoegd een grotere vaas in donkerrood met geslepen decor.
Un petit vase sur piédouche de cristal bleu doublé et taillé. On y joint un vase plus grand en rouge foncé avec un décor taillé.No longer availableDim. h: 26 & 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#221Cristal Artisanat de LorraineEen champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un seau à champagne en cristal incolore taillé. marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 250 -
#22Een lot postzegels in twee albums. Voornamelijk Europa. Bijgevoegd een sigarenbandjes verzamelalbum.
Lot de timbres dans deux albums. Europe principalement. On y joint un album de collection de bagues de cigares.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#447Een grote gemberpot van blauw en wit Chinees porselein. Met porseleinen deksel. Decor van guirlandes en met dieren in uitsparingen. Onderaan gemerkt. Met zwarte houten sokkel.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Avec couvercle en porcelaine. Décor de guirlandes et d'animaux dans des renfoncements. Marqué en bas. Avec socle en bois noir.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#105Val Saint-LambertTwee vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. De grootste gemonteerd als lamp.
Deux vases en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas. Le plus grand monté en lampe.No longer availableDim. H. 27 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#612Philip“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
"Composition moderne". Huile sur toile. Signée et datée '72.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183Val Saint-LambertEen grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.
Un grand pied de lampe en cristal torsadé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette. Hauteur sans monture, avec grand abat-jour.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#222Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2017“Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme au printemps". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 140 -
#317Capodimonte“Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Couple avec oiseaux". Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#109Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeves bij de plas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fermes au bord de l'étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#659“Aziatisch landschap met badende personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage asiatique avec personnages baigneurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#445Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.
Un porte-plante chinois en bois dur avec plateau en cloisonné.No longer availableDim. h: 91 cm Ø: 43 cmEstimate: € 220 / 240

