Other lots in this auction
-
#173“Ontslapen van de Moeder Gods”. Russische icoon XVIIIde eeuw.
“La mort de la Mère de Dieu”. Icône russe du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 31,5 x 26 c mEstimate: € 1600 / 1800 -
#421Een Belgische klaroen met boek: “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.
Clairon belge et livre “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#433Robert GeenensPeriod: 1896 - 1976Twee composities, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Deux compositions, technique mixte sur papier. Signées.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#77Boch La LouvièreEen aardewerken vaasje met meerkeurig glazuur. Onderaan gemerkt. Vorm nr. 682.
Petit vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base. Forme 682.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#53Een Duitse messingen granaathuls als assenpot. 1918.
Obus allemand en laiton transformé en cendrier. 1918.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 55 -
#369Serie van 7 roompotjes met deksels van polychroom porselein versierd met een Minervahoofd in een medaillon en met fabeldieren. Engels, einde XIXde eeuw, gemerkt onderaan.
Série de 7 crémiers couverts en porcelaine polychrome décorés d’une tête de Minerve dans un médaillon et aux animaux fabuleux. Angleterre, fin XIXe siècle, marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#244Een brede verguld messingen wandconsole met roze marmeren blad en spiegel in drie delen: 130 x 125 cm.
Console rococo doré à tablette en marbre rose et miroirs à trois ventaux.No longer availableDim. 85 x 165 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#302“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#477Een vitrine-automaat in de vorm van een jonglerende clown. Vermoedelijk Duitsland, omstreeks 1970.
Automate de vitrine en forme de clown jouant la trompette. Probablement Allemagne vers 1970.No longer availableDim. h: 78 cm -
#730Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,99 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,99 ct. Et de deux rubis d'un poids combiné de + - 3,48 ct.No longer availableDim. 6,58 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#774Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#443Jos WilsPeriod: Borgerhout, 1909 - 1989“Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 80 / 120

