#808Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.
#608Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
#36Een paar staande lampen van acajou en zwart gepatineerd metaal.
#809Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques
#766Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#776Een luchter van metaal en hout met een glazen coupe. Tijdperk art deco.
Pied de lampe en forme d’arbre en bronze à abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60
#311Twee verschillende glazen vazen, waarvan één bloemvormig van glaspasta en een ander van blauw glas met een koperen fries.
#40Een 18 karaats geel gouden bloemvormige broche.
#26Een houten pietjesbak op voet, versierd met sober ingelegde motieven, terugkerend in de vilten binnenbekleding.
#429Een houten backgammonspel, volledig teerlingen, lederen bekers en gedraaide houten jetons. Laat XIXe eeuw.
Jeu de jacquet en bois, complet avec dés, gobelets en cuir et jetons en bois tourné. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#457Een lot van zes Indische godsbeeldjes van gesculpteerd hout.
#115No 4711Een fles eau de Cologne van 800 ml in originele gesloten verpakking.
#557Een lot van drie koralen.
Lot de trois pièces de corail.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#786Mariette De Meulder“Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.
#560Een ronde bilbiotheektafel van gefineerd hout in Georgianstijl met een gevacheteerd blad en vier laden in de gordel.
Table de bibliothèque ronde en bois de placage de style Georgian. Tablette en vachette et quatre tiroirs en ceinture.No longer availableDim. Ø: 112 cmEstimate: € 200 / 240 -
#227Jean Didier DebutPeriod: 1824 - 1893“Nemrod”. Een bronzen beeld naar aanleiding van het ‘Salon des beaux arts’. Met gieterijstempel.
“Nemrod”. Sculpture en bronze à l’occasion du Salon des Beaux Arts. Avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 350 / 450 -
#635Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.