#34Een lot van architecturale gravures, ‘Monographies De Batiments Modernes’.
A set of architectural engravings, 'Monographs of Modern Buildings'.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#16Een met snijwerk en inlegwerk versierde eikenhouten armstoel met bordeauxrode fluwelen bekleding.
An oak armchair decorated with carvings and inlay work, with burgundy velvet upholstery.No longer availableDim. 99 x 64 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#52‘Veenlandschap’, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1940
#465Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#45Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Twee randschilfers.
#571Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel, met florale details in het decor.
#101Een houten diptych zonnewijzer kompas. Duitse makelij, eind 18e - begin 19e eeuw. Wijzerpin manco.
#594J.B. Coene‘Vue de Kingston’, olieverf op doek, gesigneerd J.B. Coene.
"Vue de Kingston", oil on canvas, signed J.B. Coene.No longer availableDim. h 33 x b 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
A Chinese porcelain bowl with fruits on a branch in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 7 x Ø17,5cmEstimate: € 200 / 250