#113DelvauxEen zwart lederen centuur met certificaat en stofzak.
#286BSI designsEen paar vintage messing afzetpalen of barrier posts met lederen band. Met label gemerkt.
A pair of vintage brass barrier posts with leather straps. Marked with label.No longer availableDim. 102cmEstimate: € 150 / 200 -
#253SèvresEen set van 2 handbeschilderde borden met een beeltenis van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette door Sèvres.
A set of 2 hand-painted plates depicting Louis XVI and Marie Antoinette by Sèvres.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#531Val Saint LambertEen gegoten kristallen roofvogel. ‘Deloitte & Touche - 25. Gemerkt en gesigneerd.
A cast crystal bird of prey. 'Deloitte & Touche - 25'. Marked and signed.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#505UP Závody Jindřich HalabalaPeriod: 1930“Spider Table”. Een gebeitst eikenhouten Art Deco koffietafel. Model H-259 ontworpen door Jindřich Halabala voor UP Závody. (Queen’s Gambit schaaktafel, Netflix).
#144Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Vissersboot bij avondval”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.
"Fishermen's Boat at Dusk". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the back.No longer availableDim. 23,5 x 15,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#9Een klein schilderijtje, olie op paneel, van een oude man met grijze baard. Getekend L. Onzea.
A small painting, oil on panel, of an old man with a gray beard. Signed L. Onzea.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#339“Le passage du Rhein par l’Armée de France... ”. Een gravure op papier.
#210Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 700 / 800