#88Hammand Creake & Co.Een Engels eikenhouten ijs of koekjes-emmer met keramische binnenkant en zilveren deksel. Gemerkt “HC & Co for “Hammand Creake & Co.”. 1886-1935 Sheffield, England.
An English oak ice or biscuit barrel with a ceramic interior and a silver lid. Marked "HC & Co for "Hammand Creake & Co." 1886-1935 Sheffield, England.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 120 / 180 -
#594J.B. Coene‘Vue de Kingston’, olieverf op doek, gesigneerd J.B. Coene.
"Vue de Kingston", oil on canvas, signed J.B. Coene.No longer availableDim. h 33 x b 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163Een bronzen beeld van een dansende dame in art-deco stijl op zwart marmeren voet. Draagt handtekening.
A bronze sculpture of a dancing lady in art-deco style on a black marble base. It bears a signature.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 400 / 500 -
#128Georges CarettePeriod: 1900“Hot air Stirling Engine”, door Georges Carette. Een Engels tinnen stoomapparaat op ethanol. Medio 1900.
#50Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale robijn van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct and a central ruby of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 900 / 1000 -
#415TaschenEen lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#37Een paar karaffen in geslepen kristal.
#26Een Art Deco wit marmeren piëdestal.
An Art Deco white marble pedestal.No longer availableDim. 38 x 35 x 35cmEstimate: € 40 / 60