#223Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
"Raket naar de maan". hard cover. Ed. Casterman 1956. Reprint A56''. Very good condition.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#156Een houten Mazarin marqueterie bureau. Een hoogwaardige replica met 3 laden aan weerszijden, 1 center lade en deur.
A wooden Mazarin marquetry desk. A high-quality replica with 3 drawers on each side, 1 center drawer, and a door.No longer availableDim. 86 x 140 x 70cmEstimate: € 1500 / 2500 -
#394“Sweet Love”. Een beeldje, materie onbekend, van een zittende Putti. Verso getiteld en genummerd 1/8.
#300Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,21 ct. en een morganiet van +- 0,77 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.21 ct and a morganite of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 650 / 750 -
"Resistance fighters", oil on paper, signed by Karel Van Nuffel.No longer availableDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#594J.B. Coene‘Vue de Kingston’, olieverf op doek, gesigneerd J.B. Coene.
"Vue de Kingston", oil on canvas, signed J.B. Coene.No longer availableDim. h 33 x b 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169“Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.
#195Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, petrol-blauw en kleurloos kristal, ca. 1920.
A Val Saint Lambert vase, petrol blue and colorless crystal, ca. 1920.No longer availableDim. h 32 x Ø 14 cm 2,3kgEstimate: € 400 / 600 -
#613Limoges FranceEen art-deco lampje in porselein en brons, gemerkt Limoges France en getekend C. Tharaud.
An art deco lamp in porcelain and bronze, marked Limoges France and signed C. Tharaud.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80