#118Delvaux“Model Sommelier”. Een bruintinten tressé leder grote tas.
#649Jef Vaes“Earthly Bride”. Een schilderij, olieverf op doek op board. Onderaan en verso gesigneerd en gedateerd 1961.
"Earthly Bride". A painting, oil on canvas on board. Signed and dated 1961 at the bottom and on the reverse.No longer availableDim. 22 x 38cmEstimate: € 80 / 120 -
#297Een Vlaams aardewerken vaas met vlinder in het decor.
A Flemish earthenware vase with butterfly in the decor.No longer availableDim. 43 x Ø22cmEstimate: € 60 / 80 -
#286BSI designsEen paar vintage messing afzetpalen of barrier posts met lederen band. Met label gemerkt.
A pair of vintage brass barrier posts with leather straps. Marked with label.No longer availableDim. 102cmEstimate: € 150 / 200 -
#144Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Vissersboot bij avondval”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.
"Fishermen's Boat at Dusk". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the back.No longer availableDim. 23,5 x 15,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#672Een grote geslepen Mechelse spiegel in houten gesculpteerd kader.
A large cut-glass Mechelen mirror in a wooden carved frame.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 100 / 150 -
#302Gaston NoelandersPeriod: °Elsene 1910-2003“Hoevezicht met boom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farm view with tree." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#278Een lot van 6 meerschuimen pijpen, een tweedelige in zijn originele doosje, een schipper, koning Albert I, Ambiorix, een Afrikaanse dame met schade onderaan en een doodshoofd met breuk aan de kaak en de steel op meerdere plaatsen gelijmd.
#102Théo IdserdaPeriod: 1915-1922“Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Marine." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 66,5 x 87,5cmEstimate: € 150 / 250