#425Een set van 2 halfronde consoletafeltjes in hout met een wit marmeren blaadje.
A set of 2 semi-circular wooden console tables with a white marble top.No longer availableDim. 73 x 48 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#238Een aardewerken kaststel bestaande uit 5 vazen, 19e eeuws, blijkbaar Samson Paris naar Delfts voorbeeld. Onderaan met een apocrief merk van Van Duyn en een S.
#545Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#144Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Vissersboot bij avondval”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.
"Fishermen's Boat at Dusk". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the back.No longer availableDim. 23,5 x 15,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#600Een 18 kt witgouden spiraalvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 kt white gold spiral ring set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#185Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
#108Delvaux“Deux de Delvaux”. Een tweekleurig lederen heuptasje.
#592Delfosse“Rivierzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#427Mattieu“Steampunk Pestmeester”. Een brons gesculpteerde buste van een futuristische pest dokter op marmeren voet. Achteraan gesigneerd.
"Steampunk Plague Doctor". A bronze sculpted bust of a futuristic plague doctor on a marble base. Signed on the back.No longer availableDim. 14 x 12cmEstimate: € 120 / 180 -
#239José Van GuchtPeriod: 1913-1980‘Aangemeerde vissersboten’, een maritiem aquarel rechtsonder gesigneerd Gucht.
'Fishing boats ashore', a maritime watercolor signed Gucht lower right.No longer availableDim. h 46 x b 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
A vintage standing 'mushroom' lamp in chrome with a double plexiglass shade and pull switch.No longer availableDim. h 150 x Ø 50 cmEstimate: € 150 / 250