#584“Albert I met Casque Adrian”. Een in metalen frame gekadreerde foto met gietijzeren kroon en eikentak ornamenten versierd.
"Albert I with Adrian Helmet". A photo framed in a metal frame adorned with cast iron crown and oak branch ornaments.No longer availableDim. 69 x 60cmEstimate: € 80 / 120 -
#176Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#505UP Závody Jindřich HalabalaPeriod: 1930“Spider Table”. Een gebeitst eikenhouten Art Deco koffietafel. Model H-259 ontworpen door Jindřich Halabala voor UP Závody. (Queen’s Gambit schaaktafel, Netflix).
#551Een brons gesculpteerde luchter met 6 lichtpunten en melkglazen kapjes. Organisch gevormde armen.
A bronze sculpted chandelier with 6 light points and milk glass shades. Organically shaped arms.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#12Een houten tafelschermpje met vier oranje ruitjes met handgeschilderde bloemendecors.
A wooden table screen with four orange panels featuring hand-painted floral decorations.No longer availableDim. H: 63 cmEstimate: € 120 / 180 -
#644Een dekselvaas van Japans porselein met meerkleurig decor van pioenen, bloesems en goudfazanten. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.
A lidded vase of Japanese porcelain with multicolored decoration of peonies, blossoms, and golden pheasants. Marked on the bottom. Circa 1950.No longer availableDim. h 31 x Ø 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#296Een gerestaureerde houten armstoel met gestoffeerde zitting met floraal decor en armleuning, en met gecanneerde rug.
A restored wooden armchair with upholstered seat featuring floral decoration and armrests, and with a reeded back.No longer availableDim. 99 x 60 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#672Een grote geslepen Mechelse spiegel in houten gesculpteerd kader.
A large cut-glass Mechelen mirror in a wooden carved frame.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 100 / 150 -
#134Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Windmolen bij maanlicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.
"Windmill in moonlight". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the verso.No longer availableDim. 23,5 x 15,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#549Een gebeeldhouwde middenstuk van een kast. 18de eeuws snijwerk met florale details en putto. Schade aan het voetje.
A sculpted centerpiece of a cabinet. 18th century carving with floral details and putto. Damage to the base.No longer availableDim. 115x11 cmEstimate: € 100 / 120