#537Mitterteich BavariaEen 110-delig porseleinen servies. Bestaande uit koffie en theekan, Onderaan gemerkt.
#681Een vintage houten paard en kar speeltuig.
#336Een bijzettafeltje in wilde kerselaar met 1 lade.
A side table in wild cherry wood with 1 drawer.No longer availableDim. 73 x 74 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116Een houten marqueterie barkastje met 3 faux laden op het frontpaneel en marmeren blad. Spiegel binnenin de klapdeur.
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met een brijanten met een gezamenlijk gewicht can +- van +- 0,50 ct. en een saffier van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with approximately 0.50 ct of diamonds and a 1 ct sapphire.No longer availableDim. 5,24 gEstimate: € 700 / 800 -
#390Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100 / 150 -
#123“Maria met kind”. Een gepolychromeerd houten beeld op wandpiedestal. Eind 19e eeuw.
"Maria with child." A polychrome wooden sculpture on wall pedestal. Late 19th century.No longer availableDim. 70 x 26cmEstimate: € 200 / 250 -
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,74 ct.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.74 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Zeilboten op een kabbelende zee’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Sailboats on a rippling sea', oil on painter's panel, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 68 x b 98 cmEstimate: € 150 / 250 -
#26Een Art Deco wit marmeren piëdestal.
An Art Deco white marble pedestal.No longer availableDim. 38 x 35 x 35cmEstimate: € 40 / 60 -
#364J. Vermeiren“De graanoogst”. Olieverf op paneel. getekend J. Vermeiren.
#451Een bronzen beeld van een minstreel met luit en degen op marmeren voet, getekend Deweyer.
A bronze sculpture of a minstrel with a lute and sword on a marble base, signed Deweyer.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 120 / 160