#316Een koffer met bronsbeslag en gesculpteerde panelen met decor van griffoenen. 19de eeuws.
A trunk with bronze fittings and sculpted panels with griffin decorations. 19th century.No longer availableDim. 65 x 108 x 48,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#244Emiel Van DrommePeriod: 1913-1998“Landschap te Avila.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1963.
"Landscape in Avila." Watercolor on paper. Signed. Dated 1963.No longer availableDim. 31 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#476TusserkanEen Iraans handgeknoopt nomadentapijt, gemerkt Tusserkan. Geometrische tekening met warm kleurenpallet. Met certificaat.
#676Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
#276Een donker houten halkastje met 1 deur en 1 lade.
A dark wooden hallway cabinet with 1 door and 1 drawer.No longer availableDim. 92 x 74 x 42cmEstimate: € 75 / 125 -
#683Een bajonet, W+F Bern, Zwitserland, voor de STGW 57. Met lederen riemstuk.
#31Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 22 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#628Een polychroom houten Buddha beeld die de trommel bespeeld.
A polychrome wooden Buddha statue playing the drum.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#477“Arabische tapijtenverkoper”. Een bronzen beeldje naar Weens voorbeeld. Recent werk.
"Landscape with windmill." Gouache on paper. Signed. Dated 1919.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 60 / 80