#274Alexander Tielens“Boerenerf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#288Limoges FranceEen Frans porseleinen inktstel, met Chinoiserie tafereel. Onderaan gemerkt Limoges Dynasty.
A French porcelain ink set, with a Chinoiserie scene. Marked Limoges Dynasty at the bottom.No longer availableDim. 16x26x7 cmEstimate: € 60 / 80 -
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#425Een set van 2 halfronde consoletafeltjes in hout met een wit marmeren blaadje.
A set of 2 semi-circular wooden console tables with a white marble top.No longer availableDim. 73 x 48 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#545Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#223Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
"Raket naar de maan". hard cover. Ed. Casterman 1956. Reprint A56''. Very good condition.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#168Sèvres“Vase Bouc A Raisins”, een paar handbeschilderde kobaltblauwe dekselvazen met ramskoppen met onderaan het merkteken van Sèvres, aan de ene zijde beschilderd met een bloemenweelde en een vlinder, de andere zijde draagt een tafereel met telkens 3 personen in een Franse tuin van weleer. 19e eeuws.
"Vase Bouc A Raisins" is a set of 2 hand-painted cobalt blue lidded vases with ram's head handles, bearing the Sèvres mark at the bottom. One side is adorned with a profusion of flowers and a butterfly, while the other side features a scene depicting three individuals in a traditional French garden. Dating back to the 19th century.No longer availableDim. h 34,5 cmEstimate: € 2000 / 2500