Other lots in this auction
-
#336
Een mahoniehouten tafeltje met neerklapbare bladen en met gedraaide poten
Petite table à abattants en acajou sur pieds tournés.No longer availableDim. 96 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#694
Een verlengbare ovale tafel.
Table ovale à allonges.No longer availableDim. 92 x 110 cmEstimate: € 90/120 -
#763
Een lot van zes gevulde Chromo-albums en een groot deel losse chromo’s. Artis, Liebig & ‘s Lands Glorie.
Lot de six albums aux chromos et une grande partie de chromos dépareillés. Artis, Liebig et ‘s Lands Glorie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#597
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220 -
#514Lode BosmansPeriod: 1925 - 2017
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée. Avec livret.No longer availableDim. 79 x 94 cmEstimate: € 75/100 -
#596
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#409
Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#66
Een koeienhuid.
Peau de vache.No longer availableDim. l: 243 cmEstimate: € 80/120 -
#36
Een geaccoleerde guérdon met ingelegd blad.
Guéridon en accolade et à tablette incrustée.No longer availableDim. Ø: 52 cmEstimate: € 30/50 -
#326
Een antiek altaardoek met een floraal decor in goudbrokaat op rode zijde (slijtage).
Nappe d’autel ancienne à décor de fleurs en brocart d’or sur soie rouge (usures).No longer availableDim. 56 x 150 cmEstimate: € 60/100 -
#208
Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250/350 -
#434
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40/50