Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oorkonde van een Belgisch onderofficier van de Jagers te Paard naar aanleiding van het behalen van een tweede prijs in het schieten. 1910.

Een oorkonde van een Belgisch onderofficier van de Jagers te Paard naar aanleiding van het behalen van een tweede prijs in het schieten. 1910.

Une attestation d'un sous-officier belge des Chasseurs à Cheval à l'occasion de l'obtention d'un deuxième prix de tir. 1910.
Dim. 65 x 47 cm
SKU: 2809210029.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #29
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #623

    Een lot bestaande uit een gedreven en geciseleerde messingen pateen van omstreeks 1750 en een XVIIIe eeuws knipselwerkje met zijde met beeltenis van St. Ignatius.

    Un lot composé d'un plat à gaufrette en laiton martelé et ciselé d'environ 1750 et d'une découpe du XVIIIe siècle avec de la soie représentant Saint Ignace.
    No longer available
    Dim. 22 x 28 & 14 x 11 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #117

    “Jonge fluitspeler”. Een bronzen beeld. Onleesbaar gesigneerd.

    Jeune joueur de flûte. Une statue en bronze. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #209

    Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.

    Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #476

    Een mahoniehouten commode met drie grote en drie kleine laden.

    Commode en acajou avec trois grands et trois petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 99 x 119 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #288

    Drie vol messingen (as)bakjes, waarbij twee in de vorm van een vrucht en één in de vorm van een kever.

    Trois cendriers en laiton, deux en forme de fruit et un en forme de scarabée.
    No longer available
    Dim. h: 5 - 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #248

    Drie gesculpteerde houten consoles met resten van groene verf.

    Trois consoles en bois sculpté avec résidus de peinture verte.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #347

    Twee verschillende vaasjes van geslepen kristal, waarbij één groen en één rood. Beide gemerkt onderaan.

    Deux vases différents en cristal taillé, un vert et un rouge. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #351

    Een eend van gekleurd Muranoglas.

    Un canard en verre de Murano coloré.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #464

    “Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Vroeg XIXe eeuw. Te restaureren.

    Portrait de femme. Huile sur toile. Début XIXe siècle. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 70 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #322
    Louise Roland-Brohée
    Period: 1875-1939

    “Zicht op Venetië”. Olieverf op board. Gesigneerd links onderaan.

    Vue de Venise. Huile sur panneau. Signée en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #346

    Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.

    Un plateau en acajou sur pied rabattable.
    No longer available
    Dim. 76 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    “Hollands meisje”. Een bronzen buste. Tijdperk art nouveau.

    Fille hollandaise. Un buste en bronze. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More