#1102BachtiarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#1088EspartaEen handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
#668Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#1105Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#516Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#1126ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#1068Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#977Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
#746Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#286HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#737Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
#666Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#276KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#496HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#146Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
#778Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#777Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#787Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette persane en laine à médaillon central. Nouée main.No longer availableDim. 222 x 140 cmEstimate: € 200 / 240
#676Een eikenhouten schrijftafel in Lodewijk XV-stijl met twee laden onder het openklapbaar blad.
#234Rene De LannoyPeriod: 1907-1985“Planten”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Plantes”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 76 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#723Een eikenhouten buffetkast in Régencestijl met twee paneeldeuren en twee grote naast een kleine centrale lade. Gedeeltelijk XVIIIe eeuw.
#212“Boer met hond en werkpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘72.
“Fermier au chien et aux chevaux de trait”. Huile sur toile. Signée, monogrammée et datée ‘72.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 220 / 260 -
#624Roger WittewrongelPeriod: (1933)“Dame met ontblote schouder”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 101/500 buiten de plaat.
“Femme à l’épaule nue”. Litho. Signée et numerotée 101/500 hors planche.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#504“Portret van een dame” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Gorky.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau. Porte une signature: Gorky.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 220 / 300 -
#593Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#748Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
#533Erica Chaffaert“Kreet van de woestijn”. Twee hoofden en een buste van meerkleurig aardewerk en plaaster. Gesigneerd.