#737
Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
#686
#746
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#1126Shiraz
#736
#286Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#668
#977
Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
#1088Esparta
Een handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
#787
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#116
#777
#1068
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#1101
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#496Hamadan
#666
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#276Kirman
#516
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#706
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
#1102Bachtiar
#778
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 163 cmEstimate: € 60/80
#380Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
#883Stein
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 20, 18,5 & 16 cmEstimate: € 25/40 -
#1128
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#695
Deux colliers dont un au pendentif et un pendentif assorti en coquilles de spondylus serties en argent 925‰. Achetés sur place.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#298
#758
#617
Een geribd zilveren schaaltje. +/- 147 g.
#627
“Arend”. Beeldhouwwerk in marmer.
#489P. Delf...
“Zittend naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 100/120 buiten de plaat.
“Nu assis”. Lithographie. Signée et numérotée 100/120 hors planche.No longer availableDim. 41 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#385Tommy Hilfiger
#593Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
#184
“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 30/50