Other lots in this auction
-
#496Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#270
Een paar 18 K witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,29 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de cœur en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,29 ct.No longer availableDim. 6,68 gEstimate: € 550 / 600 -
#468
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc.No longer availableDim. H:59cmEstimate: € 200 / 240 -
#596
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#629
Twee dekselpotjes en twee versierde vazen (H. 17,5 cm). Zuid-Oost Azië, XIXde eeuw.
Deux pots à couvercle et deux vases décorés (H. 17,5 cm). Asie du Sud-Est, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 12 & 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#13Capodimonte
Een koets van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Salvestrini. Gemerkt en gedateerd 1991.
Un chariot en plastique italien multicolore, conçu par Salvestrini. Marqué et daté 1991.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#695
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#148
“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#224Guy CambierPeriod: 1923 - 2008
“Landbouwers op het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Les agriculteurs dans le champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508
Een grote kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken.
Un grand bol en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de dragons.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 240 / 280 -
#578
Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
Un vase balustre en poterie de Nankin.No longer availableDim. H:46cmEstimate: € 80 / 100 -
#223
“Putto met vis”. Een gesculpteerd wit marmeren groep. Kleine beschadiging aan de staart.
« Putto au poisson ». Un groupe en marbre blanc sculpté. Dommages mineurs à la queue.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240