Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Afghan

Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

Tapis d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 220 x 140 cm
SKU: 0202160716.
Category: Tapijt.
Auction day: 3 February 2016 19:00
Catalogue #716
Estimate: € 20 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #746
    Kashmir

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.

    Tapis d’Orient en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 214 x 157 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #809

    Een console van wit gepatineerd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blad.

    Console à patine blanche et dorée de style Louis XVI. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. B 112 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #814

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #86

    Een handgeknoopte Hamadanloper.

    Couloir Hamadan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 417 x 105 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #216
    Isfahan

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 370 x 250 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #69

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. We voegen er een gelijkaardig lopertje aan toe.

    Tapis persan en laine. Noué main. Nous ajoutons un petit couloir semblable.
    No longer available
    Dim. 176 x 124 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #436

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 322 x 230 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #276

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 315 x 214 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #844
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.

    Tapis persan en soie et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 272 x 183 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #56
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 204 x 154 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #189
    Naïn

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 133 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #405

    Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 131 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 114 x 71 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 208 x 108 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #46
    Kashgai

    Klein wollen karpet. Handgeknoopt.

    Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 177 x 125 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #819
    Bakoe, Azerbaijan

    Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.

    Tapis en laine sur coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 132 x 210 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #736

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #16
    Kirman

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 137 x 227 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #516

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 352 x 255 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #536
    Hassein Ahad

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 316 x 215 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #326

    Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.

    Carpette Mori en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 187 x 128 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #686

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 345 x 244 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #154
    Naïn

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 269 x 167 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #236
    Bakhtiar Saman

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 261 x 363 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #71

    Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit twee dekseldoosjes, twee pillendoosjes, een dekselpot op schaal, een pennenkoker met deksel en twee verschillende borden.

    Lot de porcelaines varié comprenant deux pots couverts, deux boîtes à pilules, un pot couvert sur présentoir, un cylindre à crayons couvert et deux assiettes diverses.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #645

    Een koffer van gebeeldhouwd eikenhout met koperen trekkers en een lade onderaan.

    Coffre en chêne sculpté à deux anses en cuivre et à un tiroir vers le bas.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #825

    Een achthoekige hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.

    Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #506

    Een eikenhouten ééndeursbuffet met binnenin zeven laden voor bestek, incluis enkele gedeeltelijke bestekken van verzilverd metaal.

    Dressoir à une porte en chêne. Intérieur à sept tiroirs pour des couverts. Remplis de différentes parties de couverts en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #635

    Een gebombeerde commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl versierd met marqueterie.

    Commode galbée en bois de placage de style Louis XV. Décorée de marqueterie.
    No longer available
    Dim. b: 103 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #132

    “Meisjesportret”. Kleurkrijt op papier.

    “Portrait de fille”. Pastel sur papier.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #401

    Gesculpteerde slagtand versierd met een krokodil. Klein letsel.

    Défense sculpté en forme de crocodile. Petit dégât. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. ± 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #12

    Vier diverse lampenvoeten van crackleware porselein met diverse monochrome kleuren. Medio XXste eeuw. Chinees werk.

    Quatre pieds de lampe en porcelaine craquelée de différentes couleurs monochromes. Travail chinois, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #502
    Jef Van Brabant

    “Boszicht”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Paysage boisé”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #616

    Een ronde tafel op zeshoekige centrale poot in Directoire-stijl. Met wit marmeren blad en versierd inlegwerk. XIXde eeuw. Slijtage aan de poten.

    Table ronde sur pied central hexagonal de style Directoire. Tablette en marbre blanc, boiserie marquetée. XIXe siècle. Usures aux bouts des pieds.
    No longer available
    Dim. Ø 105 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #539
    Denis Boussu

    “Stilleven met groenten en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fruits et légumes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 74 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #447

    “Edelman”. Een beeldje van monochroom wit biscuit in de stijl van Sèvres. Onderaan gemerkt.

    “Homme de qualité”. Statuette en biscuit monochrome blanche dans le style de Sèvres. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More