#827
#402
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#594
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#799
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#6
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten. Slijtage.
#790
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#386
#796
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en katoen.
#436
Een handgeknoopt wollen karpet.
#446Mahal
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#586Mori
#616
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#406
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes, waarvan één Mori. Slijtage.
#776
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#622
Een handgeknoopt Oosters lopertje van wol en katoen.
#766
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#8
#286
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 240 cmEstimate: € 200/300
#293
Een achthoekige lantaarn van metaal en glas.
#724Tim HinterdingPeriod: °1952
#198Jules de CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#743
Groupe de personnages chinois en bois dur sculpté. Nous ajoutons une divinité thaï en bois sculpté.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/300 -
#22Willy Vandersteen
#182Gheorghe I. AnghelPeriod: °1938
“Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.
“Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#499Jozef MeesPeriod: 1898-1987
“Compositie”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
“Composition”. Litho. Signée et E.A. Hors planche.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#575
Een verlengbare eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Table en chêne à allonges. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 80/120 -
#472J. Andries
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#390
Een lot fantasiejuwelen in bruine juwelendoos met sleutel.
#820
#719Bengt LindströmPeriod: 1925-2008
“Figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
“Figures”. Litho. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 100/160