#234
#854
Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
#853
”Guanyin” & “ Sage”. Deux statues chinoises en bois sculpté, la deuxième avec incrustations en cuivre.No longer availableDim. h: 30 & 38 cmEstimate: € 60/80 -
#223Delvaux
Een donkerrode lederen handtas met bijpassende geldbeugel. Met stofzak.
#417
Een sierbord van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.
#600
Een hartvormige diamant van 0,38 ct. Kleur F. VVS2. Met certificaat.
#321
“De vos Reinaert”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
”Le renard Reinaert”. Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#453
Een paar bronzen kandelaars.
#156
Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden.
#679
Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
#242
Een trumeau van verguld hout in Lodewijk XV-stijl met een accantusblad in de kroon.
#650
Een geslepen sfaleriet van ± 60 ct.
Une sphalérite taillé de ± 60 ct.No longer availableDim. 12,84 gEstimate: € 300/400