#535
Een Oosters zijden bidkleed.
#436Naïn
Rond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#522Hubert De Vries
“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#9
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#566
Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
#46
Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
#56
#26
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#696
Een handgeknoopte wollen loper.
#256
Een handgeknoopt zijden tapijt.
#536
Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
#476
#486
#146Hoseinabad
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 328 X 215 cmEstimate: € 100 / 180
#576
Een dubbelzijdig bureau in renaissancestijl van gesculpteerd en bruingepatineerd eikenhout met een glazen blad.
Bureau à double face de style Renaissance en chêne sculpté et patiné brun. Tablette en verre.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#217
Twee Delftse tegels met Blauw en witte afbeeldingen. XVIIde eeuw.
Deux carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#577
“Kind met schelp”. Een beeld van zwart keramiek. Jaren ‘70.
#372Jozef VinckPeriod: 1900-1979
“Zicht te Mortsel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue à Mortsel”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#282Antoon Pilyser
“Stilleven met viooltjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#402
Een schotel van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor op de vleugel.
#749
#533
Twee Engelse bowls of koersballen van hout, afgewerkt met ivoor.
#176
Buffet en chêne ouvrant à trois portes aux vitraux en dessus de trois portes pleines sculptées.No longer availableDim. H 215 cmEstimate: € 200 / 240 -
#188
#161Val St-Lambert
Vaas van blauw kristal. Onderaan gemerkt.
#341
“Ri Coëme”. Prof. Dr. Dirk Van der Cruyse. Ed. Antiqua. Tessenderlo, 1980.
“Ri Coëme”. Prof. Dr. Dirk Van der Cruyse. Ed. Antiqua. Tessenderlo, 1980.No longer availableEstimate: € 22 / 26