#556GhoumEen zijde handgeknoopt tapijt. Gemerkt Ghoum.
#576NainEen handgeknoopt Perzisch tapijt, provenance Nain, genummerd A 734.
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#426Een Perisch zijden tapijt met jachttafereel.
A Persian silk carpet with a hunting scene.No longer availableDim. 82x60 cmEstimate: € 35 / 70
#539isidore MeyersPeriod: 1836-1916“Herder met zijn kudde op de heide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
"Shepherd with his flock on the heath". Oil paint on panel. Signed bottom left.No longer availableDim. 39 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#577Mappin & WebbEen paar tafellampjes in George I stijl van verzilverd metaal. Oorspronkelijke elektrische bedradign en lampenkappen. Gemerkt.
A pair of table lamps in George I style made of silver-plated metal. Original electrical wiring and lampshades. Marked.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#88Paul Sersté‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.
#575Een bruidskoffer in notelaar met vakjes voor sieraden en goudstukken genaamd “carsonie” afkomstig van Noord - Italie. 17 de eeuws. Met certificaat.
#296Een gesculpteerde houten tafel, aanvullend twee stoelen met gestoffeerde zitting.
A carved wooden table, complemented by two chairs with upholstered seats.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#706Een gevlochten rieten opbergkoffer.
#128Een gekleurde kristallen karaf set met 6 glazen van Val Saint Lambert.
#594AertsensEen schilderij, olie op doek, met als titel ‘Hommage à Labisse’, getekend Aertsens, A’pen ‘80.
A painting, oil on canvas, titled 'Hommage à Labisse', signed Aertsens, A'pen '80.No longer availableDim. h 80 x b 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#648Een dekselvaasje van Japans porselein.
#139“Heilige Barbara”. Olieverf op doek. 18de eeuws.
"Saint Barbara". Oil on canvas. 18th century.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
"Woman with Bandana". A mixed print on paper. Outside the image, it is signed and numbered 89/100.No longer availableDim. 71 x 47cmEstimate: € 100 / 150