Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.

Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.

Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.
SKU: 1312160516.
Category: Tapijt.
Auction day: 14 December 2016 19:00
Catalogue #516
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #746

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 516 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #778

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 240 x 163 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #777

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 295 x 198 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #737

    Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.

    Carpette du Pakistan en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 191 x 127 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1126
    Shiraz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 250 x 125 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #668

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 281 x 191 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1088
    Esparta

    Een handgeknoopt Turks wollen tapîjt.

    Tapis turque en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 429 x 295 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #736

    Een lot van twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes en een loper. Slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine et un couloir. Usures. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #286
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 375 x 300 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #686

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 147 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1105

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1101

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 286 x 199 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #116

    Een fijn geknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen. Lichte slijtage aan de rand.

    Carpette persane en laine et coton. Finement nouée à la main. Légère usure au bord.
    No longer available
    Dim. 241 x 156 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #787

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 170 x 116 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #496
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 265 x 188 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #666

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

    Carpette persane en laine et coton. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 200 x 137 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #977

    Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.

    Fauteuil de style Louis XV en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #146

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.

    Tapis persan en laine à motifs de fleurs. Noué main.
    No longer available
    Dim. 310 x 203 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #276
    Kirman

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 408 x 307 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #1102
    Bachtiar

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 312 x 165 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #1068

    Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 340 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #706

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol met een centraal medaillon in het decor.

    Carpette persane en laine à médaillon central. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 222 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #268
    Jacob Petit

    Een flesje van meerkleurig porselein in de vorm van een jongen met een bloemenmand. Gemerkt. Parijs, omstreeks 1790.

    Flacon en porcelaine polychrome en forme d’un garçon tenant une corbeille de fleurs. Marque. Paris, vers 1790.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #677

    Een Afrikaans beeldje en een mes met lederen handvat en schede.

    Statuette africaine et un couteau à manche et fourreau en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #79
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #45

    Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.

    Collier de perle d’eau douce. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #731

    Een violontafel van gesculpteerd hout in Louis-Philippestijl met twee laden aan de zijkanten.

    Table violon en bois sculpté de style Louis-Philippe à deux tiroirs dans les côtés.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #629
    Ernest Wante

    “Verschijning van de aartsengel”. Aquarel. Gesigneerd.

    “L’apparition de l’archange”. Aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #615

    Drie halssnoeren van verschillende kleuren agaat, carneliaan en tijgeroog.

    Trois colliers en différentes couleurs d’agath, de carnélian et d’oeil de tigre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #252
    César De Cock
    Period: 1823-1904

    “Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.

    “Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.
    No longer available
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #790

    Zes verschillende halssnoeren van hematiet en één armband zonder slot. We voegen er nog vier grote losse stenen aan toe.

    Six différents colliers en hématite et un bracelet sans fermoir. Nous ajoutons quatre grandes pierres dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #161

    Een zesdelig zilveren serveerbestek in etui. 800‰.

    Couvert de service six pièces dans l’étui. 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #1078
    May Claerhout
    Period: 1939-2016

    “Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.

    “Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #718

    Een lot van zes gedekte kopjes op onderbordjes van Aritaporselein. Onderaan gemerkt.

    Lot de six tasses couvertes et leurs soucoupes en porcelaine d’Arita. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More