#476
Een handgeknoopte wollen loper.
#522Hubert De Vries
“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#536
Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
#56
#456Mori
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#256
Een handgeknoopt zijden tapijt.
#146Hoseinabad
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#696
#26
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#46
Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
#566
Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
#9
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#486
#436Naïn
Rond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
Carpette ronde en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 200/240
#710Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
#615
“Paysage romantique au moulin à eau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 200/300 -
#584
“Twee dames voor het kasteel van Brasschaat” en “Wandeling in het park”. Olieverf op doek.
“Deux dames devant le château de Brasschaet”. et “Promenade dans le parc”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 70 en 50 x 43 cmEstimate: € 60/80 -
#8
Een ovale tafel in classicistische stijl met ruitvormige parketterie.
#289Bernard Bosschaert
“Sint Andriesstraat te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Rue St-André à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 360/400 -
#685Louise-Maria Servaes
“Hoevezicht” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#388Capodimonte
Twee dekselvazen in Sèvres-stijl versierd met een gedrukt decor in een cartouche op de buik. Gemerkt.
#197Charles Anfrie
“Pas de change”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Pas de change”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 650/800 -
#76
Een handgeknoopt wollen tapijt. Pakistan.
#459De Backer
“Hoevezichten”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Vue de fermes”. Encre sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#381
#280K. Roskopf & Cie
Een zakhorloge van roestvrij staal.
Montre à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/80