#9Een houten schommel sculptuur van een Frans koppel op een tandem fiets met metalen pendel.
#48Een ninja zwaard, speelgoed.
A ninja sword, toy.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10 -
#229Een Perzisch handgeknoopte loper.
A Persian hand-knotted runner.No longer availableOnline onlyDim. 180 x 63cmEstimate: € 25 / 50 -
#53Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas van Kaiser met een decor van bloemen aan een tak en een vogel.
#129CapodimonteEen koppel in polychroom biscuit op verguld voetje, gemerkt Capodimonte.
A pair in polychrome biscuit on gilded base, marked Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#15Een lot van 11 misalen en dergelijke, enkele vroeg 20ste eeuws, enkele 19e eeuws.
#165MuresEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
#178BocharaEen handgeknoopt wollen karpet met een Yomudmotief. Randslijtage.
A hand-knotted wool carpet with a Yomud motif. Edge wear.No longer availableOnline onlyDim. 144 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#117Een lot van zes meerkleurige cognacglazen op vergulde voet, mogelijk Booms glaswerk. Midden vorige eeuw.
A set of six multi-colored brandy glasses on gilded base, possibly Booms glassware. Mid-20th century.No longer availableOnline onlyDim. h 13.5 cmEstimate: € 20 / 30